Сайлау комиссияларының мүшелері

10-01-2019 жыл

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының

2019 жылғы «9» қаңтардағы № 41-96

шешімімен бекітілген қосымша

 

Еңбекшіқазақ аудандық аумақтық және учаскелік сайлау комиссияларының мүшелері

 

Еңбекшіқазақ аудандық аумақтық сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Жексембиев Бакыт Есенханович

«Нұр Отан» партиясынан

2

Абросимова Светлана Юрьевна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Мажит Альбина Ерболатовна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Искакова Айгуль Шыныкбаевна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Байбориев Ерғали

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Бисенкулов Серік Қазымұлы

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Бультаева Шара Абильдаевна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

 

№ 119 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Тубекбаев Алимжан Муканович

«Нұр Отан» партиясынан

2

Кебирова Фаридам Усмановна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Мусаева Карлыгаш Талимовна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Смагулова Ирина Николаевна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Касымова Сания Шариповна

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Тауетаева Жанилхан Адамбековна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Беделбаева Карлыгаш Баймолдаевна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

8

Мекебаева Балауса Шеризатовна

«Еңбекшіқазақ жастары» жастар қоғамдық бірлестігінен

9

Алиев Ерболат Мажитович

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» аудандық қорынан

 

№ 120 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Кудьярова Раушан Такешевна

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Егимбаева Раушан Саудашевна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Жунусбаева Алия Мухановна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Жумабаев Даулет Хайрулдаевич

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Сулейменов Аманжол Ауельнурович

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Аймагамбетова Нурзипа Нажиматдиновна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Байзакова Кундыз Серикбаевна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

8

Ахназарова Лейла Тулегеновна

«Еңбекшіқазақ жастары» жастар қоғамдық бірлестігінен

9

Талдыбаева Айдана Саухимбекқызы

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» аудандық қорынан

 

№ 121 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Кунбагисова Айнаш Нурлыхановна

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Алтынбаева Гаухар Зейнеловна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Семенцова Татьяна Германовна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Касымова Шахнуз Мухтаровна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Мамешова Асель Манатовна

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Шумарова Наталья Евгеньевна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Казыбаева Айнур Абдыбаевна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

 

№ 122 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Искакова Гаухар Маратовна

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Бекманова Гульбарам Советовна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Касымбекова Жадыра Жакыпбековна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Темирагалиева Назигуль Аблахатовна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Игисинова Дания Жаркыновна

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Салимова Салтанат Сатыбалдиевна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Әміре Тимур Сұлтанғазыұлы

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

 

№ 123 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Джарикбасова Алия Солтанбаевна

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Саменова Анар Булатовна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Альмухамедова Асель Ахмедовна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Бектенова Дана Нуртаевна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Станбекова Анар Хамитовна

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Шаяхметов Бауыржан Турлыгазиевич

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Бектибаева Шамшырак Сулейменовна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

8

Курбаналиева Жадыра Жиенгаликызы

«Еңбекшіқазақ жастары» жастар қоғамдық бірлестігінен

9

Санымбаева Жанат Елеусизовна

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» аудандық қорынан

10

Хатран Ерболат

«Елім Ай» қоғамдық қорынан

11

Жолаев Лоян Шарипович

«Ардагерлер ұйымы» Республикалық қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалынан

 

№ 124 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Баймуханова Сауле Акылбековна

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Усенбаева Загира Усенбаевна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Курмангалиева Куралай Женисовна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Дуйсенбеков Мадияр Султанбекович

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Мырзабеков Куаныш Сеилбекович

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Калачевская Марина Сергеевна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Омарова Сабина Аслановна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

 

№ 125 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Абикенова Аима Акылбековна

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Талкамбаев Айдар Адильбаевич

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Курмангалиева Айнур Асановна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Шарымбаева Құндыз Талғатқызы

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Ахметова Алтынай Асылбековна

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Алиева Тели Исмаиловна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Иманбекова Алия Муратовна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

 

 126 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Сагидуллаева Римма Смагуловна

«Нұр Отан» партиясынаннан

2

Жораев Куралбай Мусаевич

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Атекеева Бейбитхан Кенесбаевна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Кудабаева Аида Ерболқызы

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Ким Елена Игнатьевна

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Сулейменов Бекарыс Бейбитович

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Мырзағали Азамат Талгатұлы

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

 

№ 127 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Молдасынов Канат Муканович

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Рустамбекова Жанаркул Мырзагалиевна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Тузелбекова Таджигуль Сейтжановна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Желдибаева Раушана Бакытовна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Чонкиева Жанар Амандыкқызы

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Нуралиев Мухамеджан Кудайбергенулы

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Толембаева  Айман Жаксылыковна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

8

Нурбекова Руфина Абдимажитовна

«Еңбекшіқазақ жастары» жастар қоғамдық бірлестігінен

9

Мустапаев Талгат Елубаевич

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» аудандық қорынан

 

№ 128 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Умарова Кунсая Бегдиловна

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Байбусынова Рима Рахимовна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Арымбек Жадра Манарбекқызы

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Масимгазиева Айкен Баймолдаевна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Чавенова Бибигуль Аблакимовна

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Беденова Жанна Сериковна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Кусаинова Сара Омаровна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

 

№ 129 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Кутелова Карлыгаш Советовна

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Турлиева Айгерим Курманакыновна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Абенова Балауса Муратбековна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Аюпова Гульбустан Имерджановна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Примбетов Асилбек Калбаевич

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Абдрахманова Гүлназ Асқарбекқызы

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Ибрагимова Роза Камалдинқызы

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

 

№ 130 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Мукашев Бекнур Дуйсенович

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Мамай Бақыткул Асылбекқызы

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Искакова Райгул Нурсапаевна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Байташов Рашид Амангелдиевич

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Жантурганова Куралай Турлыбаевна

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Омарова Самал Ербосынқызы

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Жужнева Айнаш Кенжегалиевна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

8

Кенжибаева Айгерим Жалгасбековна

«Еңбекшіқазақ жастары» жастар қоғамдық бірлестігінен

9

Жораева Сауле Туганбековна

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» аудандық қорынан

10

Акаев Мурат Тлепбердиевич

«Елім Ай» қоғамдық қорынан

11

Несипкулова Бекзат Нургалыковна

«Ардагерлер ұйымы» Республикалық қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалынан

 

№ 131 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Бондаренко Оксана Даниловна

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Смагулова Базаркуль Садыхановна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Хожанова Камила Абаевна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Сайлибаев Нурлан Абдукалыкович

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Байтуова Айнаш Бейсенбайкызы

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Жусупова Акмаржан Абдуганиевна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Шекербек Мөлдір Жансеитқызы

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

 

№ 132 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Нуркасымова Айгуль Алдибаевна

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Зейтенова Гульнара Кадирбековна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Бектенова Дина Сайдахметовна

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Имрамзиева Санам Рахметовна

«Ақжол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Елибакиев Ахмет Махамедович

«Бірлік»  саяси партиясынан

6

Зинаудинова Шамшинур

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігі

7

Нокабаева Жанна Жумабаевна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

8

Рахманкулов Талатжан Махмутович

«Еңбекшіқазақ жастары» жастар қоғамдық бірлестігі

9

Сарсенбаева Улмекен Идаятовна

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» қоғамдық қоры

10

Теипова Зухрабуви Махмудовна

«Елім ай» қоғамдық қоры

11

Байбориева Булбул Ергалиевна

«Ардагерлер ұйымы» республикалық қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

 

№ 133 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Жошыбаева Салтанат Сагатовна

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Егимбаева Айганым Саудашевна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Базарова Жангуль Мадалимовна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Сулейменова Нургуль Токановна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Жанаева Лязат Сулейменовна

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Талдыбаева Назым Сыдыкжановна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Торпакова Акмарал Кайраткызы

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

8

Алмағанбетов Ақан Төребекұлы

«Еңбекшіқазақ жастары» жастар қоғамдық бірлестігінен

9

Абдиманапов Биржан Еркинович

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» аудандық қорынан

10

Тлепбергенов Оразбек Сатыбалдиевич

«Елім Ай» қоғамдық қорынан

11

Тлеугулова Толкын Тукетаевна

«Ардагерлер ұйымы» Республикалық қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалынан

№ 134 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Сарымбаев Ербол Дуйсенович

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Оралбайкызы Салтанат

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Алиева Гулжан Оразбаевна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Байназаров Даурен Биболсинович

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Калдыкабакова Асем Айтугановна

«Бірлік» саяси партиясынан

 

№ 135 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Нургожаева Лаззат Нурмухановна

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Акбиюмов Бейбит Жумабекович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Сарсенбаева Сымбат Утегалиевна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Мырзағали Гүлнұр Жамбылқызы

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Утешов Ади Нусипбаевич

«Бірлік» саяси партиясынан

 

№ 136 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Чадамбаева Бакыт Тындыбаевна

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Мухатжанов Нуранбек Бигалиевич

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Тлисова Сандугаш Жексеновна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Сәкенқызы Назерке

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Каткенова Меруерт Султановна

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Азнабакиева Хелчам Хамражановна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Байсадиков Кожагали Имашевич

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

8

Кебекбаев Ерболат Абдуалиевич

«Еңбекшіқазақ жастары» жастар қоғамдық бірлестігінен

9

Ашимова Айнаш Абилкановна

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» аудандық қорынан

 

№ 137 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Тохтахунова Тыллабуви Маваевна

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Нупбаева Роза Темиржановна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Жаугашев Нурахмет Досмагамбетович

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Копашева Гулмира Жакажановна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Байгоджаева Эльмира Муратовна

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Ракышова Майра Ботановна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Ержанова Гульнур Ахметжановна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

 

№ 138 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Мерупов Азимжан Хакиевич

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Имрамзиев Ришат Нурахунович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Макулбекова Асель Омаровна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Джаппарова Назигуль Нурахметовна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Асылхан Маулен Нуржакыпович

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Бақтыбай Меруерт Аміржанқызы

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Кебиров Дильмурат Аблимитович

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

 

№ 139 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Абиткожаева Шайнур Алихановна

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Сагынбаева Гулмира Айтбековна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Байузакова Гулмира Сеипиловна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Калиакбаров Нурлан Турганович

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Мамесейтова Алмагул Абелкановна

«Бірлік» саяси партиясынан

 

№ 140 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Сарсембаев Даурен Ауесканович

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Журунбаева Анар Алахышовна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Багаева Шынар Жаксылыковна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Қанат Ақерке Еркінқызы

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Шармасова Алия Кыдрашовна

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Нурбеков Узак Алмасаевич

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Мухияева Жазира Акбаржановна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

 

№ 141 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Калиева Бахтылы

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Даутова Асель Рахимжановна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Бытова Вера Евгеньевна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Койлюбаева Сауле Косалыевна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Сулейменов Улан Сланович

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Калина Лейда Досановна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Стенькин Сергей Николаевич

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

8

Койлюбаева Гульнара Султангазиевна

«Еңбекшіқазақ жастары» жастар қоғамдық бірлестігінен

9

Пазушкина Нина Ивановна

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» аудандық қорынан

 

№ 142 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Дарменов Мырзагали Айтбекович

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Кадырова Бибинур Акиевна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Озат қызы Меруерт

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Оскенбаева Эльмира Шынасыловна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Мухамедилова Айгуль Мухаметкалиевна

«Бірлік» саяси партиясынан

 

№ 143 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Есенбаева Аида Рустамовна

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Конысбаева Мейрамгуль Асылбековна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Армеева Татьяна Сергеевна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Абдрахимова Гульвира Турсуновна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Талканбаева Нуржанат Акынжановна

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Камалова Рахатбуви Рахимжановна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Хусаинов Ташмухамед Турсунович

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

 

№ 144 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Жексебаева Гаухар Жетегеновна

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Теляшева Модянгуль Тургановна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Кайынбекова Карлыгаш Оспановна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Бейсебеков Мухит Нагимжанович

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Нурельбаев Ермек Садуакасович

«Бірлік» саяси партиясынан

 

№ 145 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Дихамбаев Кумысбек Касымтаевич

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Мерзагулова Маржан Жылкыбаевна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Омарова Галина Аркеновна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Сардаров Сулейман Азизович

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Надырова Азиза Азизовна

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Абдрахманова Гульмира Бахардиновна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Баймухамедов Бексултан Қуанышұлы

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

 

№ 146 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Лихачев Руслан Сергеевич

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Шолпанбаев Ернар Нурланович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Нураков Ерик Калтаевич

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Розбакиев Алимжан

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Филимонова Марина Александровна

«Бірлік» саяси партиясынан

 

№ 147 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Керимбекова Айгуль Тлебалдиевна

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Омурзакова Гульмира Набиевна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Тоқтарбекова Салтанат Жанатбекқызы

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Кабудалиева Назгуль Нурмукашевна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Солодовник Татьяна Александровна

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Койшыбаева Зоя Отызбаевна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Элбаева Айболек Джаксылыккызы

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

8

Гулиева Лейла Жамаловна

«Еңбекшіқазақ жастары» жастар қоғамдық бірлестігінен

9

Балыбердина Улбосын Садыковна

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» аудандық қорынан

 

№ 148 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Кожакова Анар Нурлановна

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Саитов Руслан Идрисжанович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Абдиева Соня Махметовна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Мустапаева Злиха Османовна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Хишманов Алисултан Зульфикарович

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Алжанов Габиден Алмасович

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Хаджиева Дельшо Хаджиевна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

 

№ 149 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Бердалиев Нурлан Турмаханович

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Абдиева Телли Махметовна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Мухамедиева Ботагоз Ескермесовна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Мамедова Тахмина Шахвалатовна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Мамедова Ханимзар Ансаровна

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Мирзаева Судрат Каримовна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Джапарова Гулистан Тапуржаевна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

 

№ 150 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Алимжанова Бакыткуль Акановна

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Язовских Татьяна Васильевна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Омаров Бихасым Давлетжанович

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Салимбаева Светлана Каргабаевна

«Ақжол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Женсикбаева Эльвира Абдикеримовна

«Бірлік»  саяси партиясынан

6

Телтаев Ержан Берикович

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігі

7

Батырканова Мугалима Нурмухаметовна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

8

Алдажарова Гайни Бухарбаевна

«Еңбекшіқазақ жастары» жастар қоғамдық бірлестігі

9

Жумаханова Макпал Егинбаевна

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» қоғамдық қоры

 

№ 151 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Шанбаев Нурдыгул Касенович

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Байбосынова Эльмира Даутбековна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Тайсариева Балауса Нуржановна

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Самбетова Гульзат Бимолдаевна

«Ақжол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Бошугулова Зинахан Киргизбаевна

«Бірлік»  саяси партиясынан

6

Алимкулова Мария Алиаскаровна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігі

7

Кыргызбаева Гульнар Болатовна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

8

Сегизбаева Диана Армановна

«Еңбекшіқазақ жастары» жастар қоғамдық бірлестігі

9

Әлімжанов Елдос Абайұлы

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» қоғамдық қоры

 

№ 152 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Тасирова Гулистан Ракимовна

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Серикбаева Айнур Амангельдиевна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Кожахметова Шолпан Жаксыбековна

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Исаева Гулназ Алдабергеновна

«Ақжол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Ахметова Бибинур Накеновна

«Бірлік»  саяси партиясынан

6

Куныпияева Мария Дуйсеновна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігі

7

Канаев Марат Нурланович

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

8

Адыков Гани Алкожаевич

«Еңбекшіқазақ жастары» жастар қоғамдық бірлестігі

9

Төлеген Жадыра Саматқызы

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» қоғамдық қоры

 

№ 153 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Сакалова Майнура Толегеновна

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Бабыкпаева Райгуль Анетовна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Касенова Жулдыз Адиловна

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Мурзабаева Гульнара Тургановна

«Ақжол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Дуйсенбаева Толганай Сапарбековна

«Бірлік»  саяси партиясынан

6

Екебаева Жанат Кульджабеккызы

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігі

7

Адамбекова Айсулу Дуйсеновна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

8

Балахан Жазира Тілеубайқызы

«Еңбекшіқазақ жастары» жастар қоғамдық бірлестігі

9

Ушурбакиева Замира Ануаровна

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» қоғамдық қоры

10

Кульбаева Айгуль Ниязовна

«Елім ай» қоғамдық қоры

11

Еламанова Жадыра Болатбековна

«Ардагерлер ұйымы» республикалық қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

 

№ 154 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Джилкибаева Рымкен

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Тюльбаева  Айнура Калмухамбетовна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Илахунова Захидам Нурулламовна

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Ашимбай Аскар Талипулы

«Ақжол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Кусаева Асемгуль Орынбасаровна

«Бірлік»  саяси партиясынан

6

Нурсатова Индира Талгатовна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігі

7

Жолдасбаева Еркеш Исагалиевна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

 

№ 155 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Азимбаева Алтын Тулиновна

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Жакежанов Сырым Мухатович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Зауренбекова Гульмира Бауыржановна

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Тойшыбек Сұңғат Сәрсенбайұлы

«Ақжол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Абдуваитов Кайрат Садыкович

«Бірлік»  саяси партиясынан

6

Мысаев Мурат Накысбекович

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігі

7

Амантаева Сауле Тлеугабыловна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

 

№ 156 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Шаянбаева Назерке Чахизатовна

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Сурин Николай Владимирович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Аксенова Марина Валерьевна

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Бабыкбаев Арыстан Толегенович

«Ақжол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Лавьяева Гулшат Союзбекқызы

«Бірлік»  саяси партиясынан

 

№ 157 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Кожапасов Дауленхан Кабылович

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Канлыбаева Рахима Мамашевна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Муслимова Кемеш

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Жатыкбаева Гуля Утегеновна

«Ақжол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Кожабекова Забира Кашкарбаевна

«Бірлік»  саяси партиясынан

6

Труспаев Ермек Утюгенович

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігі

7

Кошкинбаева Гулмира Асановна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

 

№ 158 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Орынбаева Шарифат Жантаевна

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Байдавлетова Майрагул Мырзабаевна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Алиева Илтай Дуалбековна

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Шаккозова Райхан Мамытовна

«Ақжол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Мусина Айгуль Абуовна

«Бірлік»  саяси партиясынан

6

Шахфендр Фатима Алымжановна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігі

7

Исабекова Альбина Нусупбековна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

8

Танабай Данагуль Куанышқызы

«Еңбекшіқазақ жастары» жастар қоғамдық бірлестігі

9

Салжанова Динара Тохтимухамедовна

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» қоғамдық қоры

10

Ашимбаева Гаухар Баяхметовна

«Елім ай» қоғамдық қоры

11

Тюпеева Акмарал Хусаинкызы

«Ардагерлер ұйымы» республикалық қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

 

№ 159 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Молдабекова Нургул Смановна

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Оразов Орынбасар Асанбаевич

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Жиделиева Лаура Токтасыновна

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Алиев Жумакадыр Калкенович

«Ақжол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Акибекова Каракат Серикбаевна

«Бірлік»  саяси партиясынан

6

Кенесбаева Карлыгаш Жакановна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігі

7

Алкожа Рахат Ибраевич

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

 

№ 160 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Примкулова Аминахан Бабахановна

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Кайрашева Казифа Ильясовна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Абитинова Ляззат Бактыбаевна

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Ержума Еңлік Айтқожақызы

«Ақжол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Қойшыбай Камшат Қойшыбайқызы

«Бірлік»  саяси партиясынан

6

Тумаева Сара Каматаевна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігі

7

Тохмалдаев Айдын Серикович

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

 

№ 161 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Ергожаева Тогжан

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Бекова Аида Муратовна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Жулдыбаева Айнур Нурлановна

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Косалиева Карлыгаш Иманбековна

«Ақжол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Жумаханова Айнур Абдвалиевна

«Бірлік»  саяси партиясынан

6

Ботабаева Бакыткул Жумагалиевна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігі

7

Әбікен Бауржан Советұлы

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

 

№ 162 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Сумазова Хачиз Авдуллаевна

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Божбанов Даурен Наурызбаевич

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Исмагулова Роза Тургынбаевна

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Чуваева Мадина Адановна

«Ақжол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Жоламан Айдана Нұрланқызы

«Бірлік»  саяси партиясынан

 

№ 163 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Калыкова Шара Омирхановна

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Байтулакова Айкенже Байтулаковна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Манекеновна Акбота Нурлановна

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Балтешов Бекжан Асылбекович

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Маймирова Айгуль Нурпеисовна

«Бірлік»  саяси партиясынан

6

Тургумбаева Бакытгуль

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігі

7

Мырзабай Дәнегүл Тұрсынқызы

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

8

Саманбетова Роза Зайкеновна

«Еңбекшіқазақ жастары» жастар қоғамдық бірлестігі

9

Байжумашев Санжар Тургынбекович

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» қоғамдық қоры

 

№ 164 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Мунтинов Берик Ербуланович

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігі

2

Полозов Константин Михайлович

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

3

Жумашева Калия Рысбековна

«Еңбекшіқазақ жастары» жастар қоғамдық бірлестігі

4

Абишев Бахытжан Кенжебаевич

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» қоғамдық қоры

5

Сулейменов Нуржан Нурсафаевич

«Елім ай» қоғамдық қоры

 

№ 165 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Махаметкеримова Фарида Байганиновна

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Лазгиев Мурат Ахметович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Толумбекова Салтанат Сарсенбаевна

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Дюсупов Бауыржан Салимович

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Кабилбекова Гулжанат Бахтибаевна

«Бірлік»  саяси партиясынан

6

Алимжанова Панаркул Мангазовна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігі

7

Ашимова Куанышкуль Полатовна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

 

№ 166 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Юнусова Алима Аштаевна

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Иманбаева Жанар Бекетовна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Жунис Назкен Маратовна

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Нургожаева Света Сапановна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Килибаева Куаныш Калиевна

«Бірлік»  саяси партиясынан

6

Жангабылова Замзагуль Байжановна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігі

7

Алиева Асиба Сабировна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

 

№ 167 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Мухалиева Жанар Маликовна

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Самиев Бахтияр Ауытжанович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Иманғазы Самал Бақбергенқызы

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Тохтиев Алимжан Абдулжанович

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Адилова  Нургуль Текесбаевна

«Бірлік»  саяси партиясынан

6

Стамжанова Раушан Накисбековна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігі

7

Исабекова Мереке Эрлановна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

8

Асимова Рахилям Алимжановна

«Еңбекшіқазақ жастары» жастар қоғамдық бірлестігі

9

Садирова Реханбуви Теииповна

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» қоғамдық қоры

10

Пархатова Мухаббат Адилжановна

«Елім ай» қоғамдық қоры

11

Нургазиев Джанибек Сарсенбекович

«Ардагерлер ұйымы» республикалық қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

 

№ 168 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Амилова Чимангул Махаметовна

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Розахунова Мукадас Нурумжановна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Шорманова Сагын Есболовна

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Каптагаева Назира Чатановна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Манапов Арслан Арминович

«Бірлік»  саяси партиясынан

6

Юсупов Садыржан Сабирович

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігі

7

Мурадилов Мусажан Именжанович

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

8

Саттаров Дилмурат Рахмидинович

«Еңбекшіқазақ жастары» жастар қоғамдық бірлестігі

9

Кабулова Гулсара Сабировна

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» қоғамдық қоры

10

Рахметжанова  Эльмира Омиралиевна

«Елім ай» қоғамдық қоры

11

Есперова Айша Нусупхановна

«Ардагерлер ұйымы» республикалық қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

 

№ 169 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Койайдаров Нуркен Идрисович

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Сыдыков Кайрат

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Мыхметова Бакыткул Конысбаевна

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Садыбеков Руслан Анарбекович

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Абеуова Мария Бекеновна

«Бірлік»  саяси партиясынан

6

Сейдахметов Серик Канайбекович

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігі

7

Жангазиев Самат Канатович

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

8

Нурсалиева Айнагуль Еркінбекқызы

«Еңбекшіқазақ жастары» жастар қоғамдық бірлестігі

9

Нагашбекова Мадина Акбергеновна

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» қоғамдық қоры

 

№ 170 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Багаева Багила Даукеновна

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Мырзабекова Тогжан Турсыновна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Рабилова Гульнар Жылгельдиевна

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Касенов Ерлан Муратбекович

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Дауталиева Мейргул Байгайповна

«Бірлік»  саяси партиясынан

6

Идрисова Анар Нуркасымовна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігі

7

Джасыбаев Ернат Мадерханович

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

 

№ 171 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Талкамбаева Айжан Жакыпбековна

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Мукушева Раиса Таспаловна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Шерганакова Шынар Карабековна

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Асабаева Айымкуль Тургыновна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

 

5

Махамбетова Кумисай Саатбаевна

«Бірлік»  саяси партиясынан

6

Кушкинбаева Жаныл Калибаевна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігі

7

Кобейсинова Айкерим Парахатовна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

 

№ 172 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Дарканбаева Жанар Калибековна

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Нурмаганбетова Жазира Нуртаевна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Черкешбаева Куралай Серсенгаяновна

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Матайбаев Ардак Нургазиевич

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Жакипова Майра Кадырбаевна

«Бірлік»  саяси партиясынан

6

Миталипова Фарида Савердиновна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігі

7

Бадалов Тофик Ильмиевич

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

 

№ 173 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Балтабаева Индира Жумабековна

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Асбенова Айман Токкожаевна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Кудайбергенова Карлыгаш Махмутовна

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Тортаева Галия Дауленкановна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Кененбаев Нурбол Бекмуратович

«Бірлік»  саяси партиясынан

6

Байсеитова Акмарал Шугаевна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігі

7

Аллажаров Айдар Нұрболатұлы

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

 

№ 174 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Абдрахманов Бакытбай Абдрасилович

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Джилгельдиева Нурсара Ахметкеримовна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Смаилова Шолпан Нурахмановна

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Тургумбекова Айгерим Нурахановна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Алиев Алихан Шамшатович

«Бірлік»  саяси партиясынан

6

Нурахман Абзал Қайратұлы

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігі

7

Едигеева Гульмира Турганбековна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

 

№ 175 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Искаков Кази Нагашибаевич

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Мамирова Парида

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Акмуратова Акшолпан Туленовна

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Рахимбаева Алия Журтбаевна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Худайбергенова Набира Сарсенбаевна

«Бірлік»  саяси партиясынан

6

Аюпова Галина Арсентьевна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігі

7

Курманова Зауре Букеновна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

 

№ 176 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Даулетова Майгуль Купжасаровна

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Аманбаев Жаксыбек Омарбекович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Мусабекова Назерке Абдиманаповна

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Дюсембиева Камаш Сериковна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Алдажарова Феруза Ескалиевна

«Бірлік»  саяси партиясынан

6

Турсымуратова Гулжайна Дуйсеновна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігі

7

Бакиев Ислам Нурахметулы

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

 

№ 177 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Жошыбаев Канат Сагатович

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Касенов Бактияр Шайдахметович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Кыдырбаева Кульзира Курмангалиевна

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Тлепбергенов Самат Сатыбалдиевич

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Умбеталиев Баккелди  Саясатович

«Бірлік»  саяси партиясынан

6

Абдикаликова Кулбаршин Диханбаевна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігі

7

Илиев Адилжан Алимжанович

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

8

Асылбекова Нурканым Сыдыкбаевна

«Еңбекшіқазақ жастары» жастар қоғамдық бірлестігі

9

Сосанов Жуман Кошалиевич

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» қоғамдық қоры

 

№ 178 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Сосанов Кошали Халисович

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Итекеева Айгуль Турсынджановна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Таирова Гухарбанум Хашимовна

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Искендирова Рабигуль Махмутовна

 

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Жөнделбаева Назым Жанатқызы

«Бірлік»  саяси партиясынан

6

Мусабекова Самал Орынтаевна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігі

7

Тлепбергенов Талгат Муратович

 

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

8

Гуламетдин Арман Гуламетдинұлы

 

«Еңбекшіқазақ жастары» жастар қоғамдық бірлестігі

9

Ережепова Анар Елемесовна 

 

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» қоғамдық қоры

 

№ 179 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Сендалиев Турабек

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Курумбаева Орынгуль Нуркалыковна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Ускенбаева Самал Калмухановна

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Абдрасилова Улжан Нурилдаевна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Абуханов Егизбай

«Бірлік»  саяси партиясынан

6

Бекбосынова Әсем Нұрмұханқызы

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігі

7

Кезбаева Лейла Амиртаевна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

 

№ 180 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Камышбаева  Шолпан

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Тураров Бакыт Аканович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Оразбекова Актоты  Оразбековна

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Абуханов Серик Егизбаевич

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Умралиева  Гүльжахан  Кабыловна

«Бірлік»  саяси партиясынан

 

№ 181 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Нұрсәлім Айман Мырқасымқызы

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Бедилова Кульжахан Нуржановна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Ускумбаева Ганиям Жумашевна

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Раимбеков Болатхан Асылханович

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Оспанова Дина Жумановна

«Бірлік»  саяси партиясынан

 

№ 182 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Тохетова Ақмарал Алтынбекқызы

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Темирбекова Толеухан Иманкуловна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Байбитова Айгерим Турганбековна

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Саякова Гулнур Закеновна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Умурзакова Анар Жанымхановна

«Бірлік»  саяси партиясынан

 

№ 183 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Тойбаева Розигуль Шаймерденовна         

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Мамбеткалимова Руслана Жанатовна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Керимкулова Мираш Шакиржановна

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Тохманбетова Диляра Абдибаевна    

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Акмуллаева Орынкул Жолдасовна

«Бірлік»  саяси партиясынан

6

Джангазиев Арнур Турганович

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігі

7

Сергебаева Әлия Таңатқызы

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

 

№ 184 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Ахмоллаева Маржан Нурыксановна

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Белгожаева Хатира Батыхжановна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Жекебаев Асхат Имашевич

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Естемесова Роза Тилеулесовна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Сатыбалдиева Мерей Ерденовна

«Бірлік»  саяси партиясынан

6

Нусипбеков Руслан Касымович

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігі

7

Баймуханов Нурлан Кулмухамбетович

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

 

№ 185 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Нурбаева Гульмира Жакатаевна

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Решимова Гульзира Утебаевна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Шынтаева Рауан Жайлаубековна

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Мамырбекова Эльмира Ниязовна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Бекова Ляйля Айткурмановна

«Бірлік»  саяси партиясынан

6

Намазбай Айгерім Қырғызбайқызы

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігі

7

Тоқтаров Алмас Нұртайұлы

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

8

Қабылбек Аян Мұратқызы

«Еңбекшіқазақ жастары» жастар қоғамдық бірлестігі

9

Күленбекова Динара Ғалымқызы

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» қоғамдық қоры

10

Нүсүпбаев Мағжан Берікұлы

«Елім ай» қоғамдық қоры

11

Турсынбекқызы Әйгерім

«Ардагерлер ұйымы» республикалық қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

 

№ 186 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Туаршиева Гульнар Борангазиевна

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Алешина Елена Анатольевна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Усербаева Мадина Бакбековна

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Сегизбаева Гульнар Мухаметкаримовна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Дуйсен Дулат Муратбекулы

«Бірлік»  саяси партиясынан

6

Калыкбаев Акан Жаканович

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігі

7

Казимир Владислав Иосифович

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

8

Базарбаева Дилнара Амантаевна

«Еңбекшіқазақ жастары» жастар қоғамдық бірлестігі

9

Абатбаев Нұрбек Серикбайұлы

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» қоғамдық қоры

10

Серикжанова Айжан Серикжанқызы

«Елім ай» қоғамдық қоры

11

Жумагазина Ляйла Магауяновна

«Ардагерлер ұйымы» республикалық қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

 

№ 187 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Алботаев Айдын Игембаевич

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Надырбаева Шаргия Надыровна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Сатыбалдиева Нагима Бериковна

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Кудретбаева Джамиля Ертлеуовна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Кәзім Жанар

«Бірлік»  саяси партиясынан

6

Кусаинова Мейрамхан

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігі

7

Сагынбаева Маржан Жанатовна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

 

№ 188 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Торгеев Айдос Рахимжанович

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Алпысбаев Галым Жанбырбаевич

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Сертекова Назым Аскаровна

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Шабинярова Кульшакан

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Тукеев Ерболат Аламшаевич

«Бірлік»  саяси партиясынан

 

№ 189 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Абдихалиева Шарапат Даулетхановна

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Укибаев Нурканат Тумабекович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Құлжабекова Балзия Сейтқазықызы

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Курманбаев Ертай Салимжанович

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Есимова Клара Кемелгожаевна

«Бірлік»  саяси партиясынан

6

Садыкова Алтын Мамановна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігі

7

Умирзакова Айнур Сейткасимовна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

8

Рысбакова Дина Сериковна

«Еңбекшіқазақ жастары» жастар қоғамдық бірлестігі

9

Нусипақын Мейрамбек Бахытжанұлы

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» қоғамдық қоры

 

№ 190 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Нурхалыков Ильяр Абдухалыкович

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Аблапов Таиржан Акварович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Гаитова Гульмира Руслановна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Иминова Шахидам Толятовна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Мусаева Меймангуль Зайнидиновна

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Молдабекова Акмарал Шоханкызы

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Османова Уринтбуви Тудахуновна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

8

Нурхалыкова Нигарам Абдулхакимовна

«Еңбекшіқазақ жастары» жастар қоғамдық бірлестігінен

9

Усманов Глаждин Миргиясович

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» аудандық қорынан

10

Тузиябекова Айжан Бериковна

«Елім Ай» қоғамдық қорынан

11

Гаитова Тохтигуль Ебибулаевна

«Ардагерлер ұйымы» Республикалық қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалынан

 

№ 191 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Жаркынбекова Айгуль Бактыбаевна

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Заитова Карлыгаш Жумабаевна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Исмаилов Бахтияр Курванжанович

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Шукурбекова Азимбуби Жумапиевна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Касымова Сажида Алиевна

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Абакова Загидам Баратжановна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Жаркенбекова Гульжан Токеновна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

8

Қанатұлы Данияр

«Еңбекшіқазақ жастары» жастар қоғамдық бірлестігінен

9

Исламова Шамшинур Иминджановна

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» аудандық қорынан

 

№ 192 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Балкибекова Даметкуль Балмахамбетовна

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Сарсембаева Сандугаш Бахытжановна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Абдримова Арзигуль Зунуновна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Иманалиева Эльмира Ермекбаевна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Избуллаева Сагатбуви Ахметжановна

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Салманов Бекжан Тузелбаевич

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Шыныбеков Мыктыбек Турганбекович

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

 

№ 193 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Бахамов Валедин Шерипович

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Хусаинджанова Зарина Муталиповна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Нодерова Дильназ Бахтияровна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Маширова Сагатбуби Рахмединовна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Курбанова Шамшинур Абдуловна

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Ильяков Ришат Бахитжанович

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Ошурова Гунарям Ашимовна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

 

№ 194 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Нурманова Айгуль Сериковна

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Нурсалимов Бекнур Ерланович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Кубесова Светлана Жубатировна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Тулебаева Динара Дуйсенбековна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Олжабаева Шырын Кабдрашитовна

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Рустамбекова Майгуль

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Есимханов Саят Сембаевич

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

 

№ 195 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Примбаев Шымберген Кульмуратович

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Аубакишев Ербол Бауржанович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Ыбышова Сандугаш Турганбековна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Рустамбекова Жулдыз Советовна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Кудайбергенов Ержан Кудайбергенович

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Абаева Гульмира Ерлановна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Елемесова Айкуль Адамбековна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

 

№ 196 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Далимбаева Кулипа Сейсекеевна

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Жайнакова Ботагоз Дюсебаевна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Умиржанова Майсам Сатыбалдиевна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Нурымбетова Дания Булатовна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Айсаев Курванжан Фиданович

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Азнабакиева Жахарбуви Якубовна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Исмаилова Асемгуль Нурлановна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

 

№ 197 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Исмяков Ибрагим Исраилович

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Надырова Халбуби Ясыновна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Сайдуллаева Захидам Абдуваетовна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Саметова Зарина Талипжановна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Сабирова Жазира Каригуловна

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Рахманова Гульсанам Ашировна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Амзаева Руфина Сервельевна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

8

Молдасан Айбек Адилханулы

«Еңбекшіқазақ жастары» жастар қоғамдық бірлестігінен

9

Худайкулова Махирям Лухманакимовна

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» аудандық қорынан

10

Джаруллаева Саида Сейтжановна

«Елім Ай» қоғамдық қорынан

11

Ыдырысова Әсел Бақытжанқызы

«Ардагерлер ұйымы» Республикалық қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалынан

 

№ 198 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Кошаханова Шолпан Шамгуновна

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Узакбаева Айнара Имталиповна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Карипбаева Светлана Алибековна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Надырова Эльвира Кеиповна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Матрузиева Гузель Муняржановна

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Сулиева Зульфия Латыпшаевна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Ордаханова Аида Еркиновна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

 

№ 199 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Аблайханов Табысхан Татуханович

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Худайбердиев Азимжан Махаметович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Шатилов Алишер Аблимитович

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Арзиев Аюпжан Тохтахунович

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Абдрахманова Санам Латиевна

«Бірлік» саяси партиясынан

 

№ 200 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Жанбосынова Райхан Сексенбаевна

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Кульбаев Даурен Нурланович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Садырова Айгерим Болатовна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Муналбаева Дина Аскеровна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Оспанова Сара Саденовна

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Оспанова Лазят Касымкановна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Сабазова Раушан Сабыровна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

8

Зикирьяева Мейраш Изетбековна

«Еңбекшіқазақ жастары» жастар қоғамдық бірлестігінен

9

Кожамбердиев Маликжан Саутович

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» аудандық қорынан

10

Елибакиева Гунчям Тургановна

«Елім Ай» қоғамдық қорынан

11

Ибдиминова Рашидам Жунусовна

«Ардагерлер ұйымы» Республикалық қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалынан

 

№ 201 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Тулегенов Туралы Жаксылыкович

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Амаргазиева Асель Жакслыкбаевна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Мендибаева Жулдыз Барлыбаевна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Медеубаев Улан Турлыгазиевич

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Тегинбаева Майгул Калимбаевна

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Құрбанәлі Жазира

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Кишикбаева Айжан Кабдикаримовна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

 

№ 202 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Букаева Бибигуль Жумахановна

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Айтбаев Думан Даулетханович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Жанабилова Дарига Адилжановна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Мамыров Жаннет Ергалиевич

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Саурыкова Кулия Сагатбековна

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Есенова Фариза Тохтарқызы

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Абдраймов Бауыржан Нурланович

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

 

№ 203 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Байшетова Эльмира Акимгалиевна

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Канаева Айжан Максатовна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Еликбаева Жанет Магомедовна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Юсупова Гультаза Сейфуллаевна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Талдыбаева Жулдыз Саулетжановна

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Молдахожаев Талип Отынчиевич

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Бураханова Рысты Жумашовна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

8

Омирзаков Алмас Омирзакулы

«Еңбекшіқазақ жастары» жастар қоғамдық бірлестігінен

9

Рахымжанова Балауса Елеусизовна

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» аудандық қорынан

 

№ 204 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Жолдасова Райхан Минжасаровна

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Хабдраш Мая

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Оразаева Ұлмекен Маратқызы

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Баймулдина Гульнар Кыркымбаевна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Калгулов Биржан Куанышевич

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Молдасинова Ляйля Мухановна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Юсупова Гульятар Сейфулловна

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» аудандық қорынан

 

№ 205 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Мукаева Айгуль Омаровна

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Колгулова Зульфия Жумабековна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Асанбаева Асия Рахметовна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Молдабаев Айдар Искакович

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Шарипова Зауре Нургалиевна

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Нурлыбаев Мамытжан Аскарович

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Иманбаева Ақмарал Несипбекқызы

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

 

№ 206 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Насирдинова Алма Джунусбековна

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Утебаев Азамат Бауыржанович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Имиров Адылжан Касимович

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Баратова Самира Тейипжановна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Сапарова Гульжахан Турсуновна

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Алиева Шахноза Римжановна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Сабирова  Малика Рахимжановна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

 

№ 207 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Хамраева Клара Кировна

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Садырова Гульнара Курвановна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Сетямова Рукиям Рахмединовна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Гаитов Турганжан Масимжанович

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Есимбеков Азат Шаймахамбетович

«Бірлік» саяси партиясынан

 

№ 208 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Мамутова Айгуль Мухамеджановна

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Жуманов Али Алиевич

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Заитова Мехирнисям Абдрахимовна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Исламов Исмаил Маменович

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Мадьярова Жамал Смановна

«Бірлік» саяси партиясынан

 

№ 209 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Ыдырысов Махсат Алгожаевич

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Канаев Нурлан Каимбекович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Шакиева Санди Шонкибаевна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Ибрагимов Арупжан Ильясович

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Шамиева Изятбуви Усеновна

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Исахан Жанибек Қуанышұлы

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Карлыбаева Гульдана Рифкатовна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

8

Сейсенбекова Гүлназ Нұрбақытқызы

«Еңбекшіқазақ жастары» жастар қоғамдық бірлестігінен

9

Байжанова Гулистан Гламдуновна

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» аудандық қорынан

10

Ашиметова Молдир Жайлаубаевна

«Елім Ай» қоғамдық қорынан

11

Шакенова Арайлым Советкалиевна

«Ардагерлер ұйымы» Республикалық қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалынан

 

№ 210 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Нурбекова Саякуль Саймасаевна

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Нагимбетова Гульнар Абжамиевна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Каукер Жаркыналы Каукерұлы

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Есенова Багима Абилкаировна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Сейтжан Ғани Қонысбайұлы

«Бірлік» саяси партиясынан

 

№ 211 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Сейсебаева Бибигуль Сарыбаевна

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Туркменова Галина Сарсеновна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Токташова Сапаря Нурназаровна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Рахимбаева Марзия Аликановна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Садвакасов Мекетай Турлынович

«Бірлік» саяси партиясынан

 

№ 212 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Ахметова Римма Ауесхановна

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Ескелдиева Индира Абайевна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Турарова Кулпынай Жандуллаевна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Бупетаев Кайрат Шадиевич

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Молдамуратов Байгали Айкелбаевич

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Сарсенбаева Миргуль Суртаевна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Баймырзаева Лязат Алимжановна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

8

Искелдиева Жұлдыз Берікқызы

«Еңбекшіқазақ жастары» жастар қоғамдық бірлестігінен

9

Даулетова Светлана Куанышбаевна

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» аудандық қорынан

 

№ 213 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Шалгымбаева Рысгуль Кокеновна

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Тажметова Анар Нурлановна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Кудайбергенова Молдир Жанузакқызы

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Кушербаева Жадра Жакипбаевна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Жубаназарова Нургул Жанахметовна

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Рахаев Рамазан Сламжанұлы

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Тайбагаров Ерлан Бектемурович

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

8

Арыстанбаев Жаксылык Султанмуратович

«Еңбекшіқазақ жастары» жастар қоғамдық бірлестігінен

9

Лимтонов Кайрат Муханович

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» аудандық қорынан

 

№ 214 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Мусина Гульнар Байзулина

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Наутаева Жанар Койшыбековна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Старцева Ирина Анатольевна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Алимбаева Гульмира Абдрешовна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Қожамберды Нурберген Айдарұлы

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Манасбаева Галия Турлыбековна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Бегимов Серик Турганович

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

 

№ 215 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Далмурадова Айсулу Куванчевна

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Жилгельдиев Кадыр Бакытович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Ахметова Асем Нурлановна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Ашибаева Гулбану Абдикадировна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Қайратқызы Айдана

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Кабдиев Марат Забирович

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Нусипжанова Эльмира Темирхановна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

 

№ 216 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Тетроева Жамиля Яхьяевна

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Мамбеткаримова Сауле Султанбековна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Шайбекова Айгуль Зияшевна

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Джамешева Айжан Толеуовна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Исмайилова Карлигаш Калмахаметовна

«Бірлік»  саяси партиясынан

6

Нуспаева Асель Багабековна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігі

7

Нурасилов Дидар Сержанулы

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

 

№ 217 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Карбузов Куандык Коджанович

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Анаркулова Гульнар Сарсеновна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Рахымбаева Гульбану Журтбаевна

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Бейсембеков Канат Нурмухамбетович

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Дукенбаев Бекзат Орынбасович

«Бірлік»  саяси партиясынан

 

№ 218 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Волокитин Виктор Иванович

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Толыбаева Галия Бейсембеевна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Газиева Рукиям Ташмухаметовна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Саутов Махмутжан Идрисович

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Бактыбаева Айжан Арыстанбековна

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Бакиева Эльмира Камаловна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Нольфина Елена Григорьевна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

8

Валуйская Елена Николаевна

«Еңбекшіқазақ жастары» жастар қоғамдық бірлестігінен

9

Попова Ирина Сергеевна

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» аудандық қорынан

10

Кошлева Ольга Николаевна

«Елім Ай» қоғамдық қорынан

11

Тлекеева Юлия Умаржановна

«Ардагерлер ұйымы» Республикалық қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалынан

 

№ 219 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Абдрахманова Жамиля Кенжехановна

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Сайдинова Зумрат Тахировна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Адылбекова Бакытгуль Даулетбековна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Кенжехан Данияр Кенжеханұлы

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Алимсейтова Макпал Аязбаевна

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Дакариева Куралай Алибековна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Байсалбек Талғат Абдуллинұлы

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

8

Жиеналиева Толганай Амангелдиевна

«Еңбекшіқазақ жастары» жастар қоғамдық бірлестігінен

9

Наматова Союра Шакировна

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» аудандық қорынан

 

№ 220 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Орынтаева Майра Еркеновна

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Асылбекова Эльмира Болатовна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Тохтахунова Шахадят Ашимовна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Умбеталиева Жанар Адильбековна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Нурлыбаева Рая Мухамедиевна

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Баратова Гульжахрам Турсыновна

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Данахунов Нурмахамет Нурхалыкович

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

8

Маметов Махамет Саутович

«Еңбекшіқазақ жастары» жастар қоғамдық бірлестігінен

9

Ашимов Алишер Исейдуллаевич

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» аудандық қорынан

 

№ 221 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Бекқожа Сағымбек Бөрібайұлы

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Батталгазиева Шуга Алтановна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Адилбекова Гулжан Даулетбековна

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Кенесбаева Алия Жумахановна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Нусипов Айдар Баккожаевич

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Шарғынов Сапаралы Орымбаевич

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Бейсенова Гульмира Султановна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

8

Шукирова Дарика Суиндиковна

«Еңбекшіқазақ жастары» жастар қоғамдық бірлестігінен

9

Джунисбаев Нурканат Джаркынович

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» аудандық қорынан

10

Какенова Куаныш Нурмагаметовна

«Елім Ай» қоғамдық қорынан

11

Беков Данияр Бакытжанович

«Ардагерлер ұйымы» Республикалық қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалынан

 

№ 222 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Ахметжанова Муслима Мухаметжановна

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Боскынбаев Жанузак Умирзакович

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Міркәрім Маржан Аманкелдіқызы

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Курмамбаева Раушан Мекибаевна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Сыдық Алмагүл Ерболқызы

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Муханбеков Алдаберген Аюович

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Каракасова Толкын Нурболаткызы

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

8

Абдрахманов Имержан Иминжанович

«Еңбекшіқазақ жастары» жастар қоғамдық бірлестігінен

9

Баташева Сарсемхан Нурумовна

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» аудандық қорынан

10

Тойбаева Гульнар Рахимовна

«Елім Ай» қоғамдық қорынан

11

Калгашасов Эльдар Абдурасылович

«Ардагерлер ұйымы» Республикалық қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалынан

 

№ 223 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Масутов Заур Мовсунович

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Абдрахманова Наиля Исмаилжановна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Садирова Розбуби

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Якупова Гульназ Тудияевна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Сайфатова Руфина Муратовна

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Жунисбаев Нурлан Нуркенович

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Валиева Шерингуль Таджахметовна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

8

Утебаев Жомарт Болатбаевич

«Еңбекшіқазақ жастары» жастар қоғамдық бірлестігінен

9

Мусаева Саркыт Слангожаевна

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» аудандық қорынан

 

№ 224 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Саткужаева Шара Турдыевна

«Нұр Отан» партиясынаннан      

2

Кагазбекова Улбосын Куандыковна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Сұлтанмұрат Салтанат Орысбекқызы

Қазақстан коммунистік халық партиясынан

4

Жумабекова Дана Ергалиевна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Конкабаев Раман Баймуханович

«Бірлік» саяси партиясынан

6

Бектасов Бахытбек Каипбаевич

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігінен

7

Бижанова Шолпан Жолдыбаевна

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ филиалынан

 

№ 225 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Турганов Изимжан Абдикеримович

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Жүніс Айнұр Арманбекқызы

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Жармұханбет Әсел Серікқызы

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Турганова Гозал Касимжановна

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Омаров Асхат Мурадилович

«Бірлік»  саяси партиясынан

6

Тлесбаев Азамат Нуркельдиевич

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігі

7

Калпебай Айгерім Серікқызы

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

8

Ахтямов Адилжан Турсунович

«Еңбекшіқазақ жастары» жастар қоғамдық бірлестігі

9

Намазбеков Ринат Жардемович

«Еңбекшіқазақ ауданының әйелдер одағы» қоғамдық қоры

 

№ 226 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Асылбаева  Улбике  Бикеновна

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Найзабекова  Гулдана Сейтхановна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Исмаилова Гульмира Исрапуловна

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Джаппаров  Абдурашид Абдрасулович

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Турдиева Бубинур Елахуновна

«Бірлік»  саяси партиясынан

 

№ 227 учаскелік сайлау комиссиясының мүшелері:

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан, қоғамдық бірлестіктен сайланған

1

Қырықбай Ардақ Мұхаметжанқызы

«Нұр Отан» партиясынан             

2

Бакыбаева Салтанат Мухамадиевна

«Ауыл» халықтық демократиялық патриоттық партиясынан

3

Толегенова Базархан Баймухановна

Қазақстан комунистік Халық партиясынан

4

Қаскатаева Турар

«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясынан

5

Умбетов Болат Окенович

«Бірлік»  саяси партиясынан

6

Уркумбаев Мухит Нургалиевич

«Ақ жүніс» қоғамдық бірлестігі

7

Юсупова Нурдана Ахметовна

 

Алматы облыстық жергілікті агроөнеркәсіп кешені және мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағы қоғамдық бірлестігінің Еңбекшіқазақ аудандық филиалы