Сайлау учаскелері

Еңбекшіқазақ аудандық аумақтық және учаскелік сайлау комиссияларының

     Қ Ұ Р А М Ы

 

Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы»   Конституциялық    Заңының   10-бабы   4-тармағына сәйкес:

 

Аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

Орталығы: Есік қаласы, Жамбыл даңғылы № 21а, аудан әкімшілігінің ғимараты, 72030.

Комиссия төрағасы – Жексембиев Бақыт Есенханұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Абросимова Светлана Юрьевна

Комиссия хатшысы – Мәжит Альбина Ерболатқызы

Комиссия мүшелері – Бөлтаева Шара Әбілдақызы, Байбориев Ерғали, Бисенқұлов Серік Қазымұлы, Ысқақова Айгүл Шынықбайқызы.

 

№ 119 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Есік қаласы, Райымбек батыр көшесі № 44, Райымбек атындағы орта мектебінің фойесі, тел.41639.  

Комиссия төрағасы – Тұбекбаев Әлімжан Мұқанұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Кебирова Фаридам Усмановна

Комиссия хатшысы – Мусаева Қарлығаш Тәлімқызы

Комиссия мүшелері – Смагулова Ирина Николаевна, Касымова Сания Шариповна, Тәуетаева Жанылхан Адамбекқызы, Беделбаева Қарлығаш Баймолдақызы, Мекебаева Балауса Шеризатқызы, Алиев Ерболат Мажитұлы.

 

№ 120 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі № 98, Қазақ-түрік лицей-интернаты, тел.42636.        

Комиссия төрағасы – Құдьярова Раушан Такешқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Егімбаева Раушан Саудашевна

Комиссия хатшысы – Жүнісбаева Әлия Мұханқызы

Комиссия мүшелері – Жұмабаев Дәулет Хайрулдаұлы, Сұлейменов Аманжол Ауельнурұлы, Аймағамбетова Нұрзипа Нажматдинқызы, Байзакова Құндыз Серікбайқызы, Ақназарова Лейла Төлегенқызы,Талдыбаева Айдана Саухимбекқызы.

 

 

№ 121 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі № 138, Абылай хан атындағы № 4 орта мектеп, тел.41536.   

Комиссия төрағасы – Күнбагисова Айнаш Нұрлыханқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Алтынбаева Гаухар Зейнелқызы

Комиссия хатшысы – Семенцова Татьяна Германовна

Комиссия мүшелері – Касымова Шахнуз Мухтаровна, Мамешова Әсел Манатқызы, Шумарова Наталья Евгеньевна, Қазыбаева Айнұр Абдыбайқызы.

 

№ 122 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі № 231, Р. Тоқатаев атындағы орта мектебінің фойесі, тел.40522.  

Комиссия төрағасы – Искакова Гаухар Маратқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Бекманова Гулбарам Советқызы

Комиссия хатшысы – Қасымбекова Жадыра Жақыпбекқызы

Комиссия мүшелері – Темірғалиева Нәзигүл Аблахатқызы, Игисинова Дания Жарқынқызы, Салимова Салтанат Сатыбалдықызы, Әміре Тимур Сұлтанғазыұлы.

 

№ 123 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі № 318, аудандық Мәдениет үйі, тел. 72399       

Комиссия төрағасы – Жарықбасова Әлия Солтанбайқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Саменова Анар Болатқызы

Комиссия хатшысы – Алмухамедова Әсел Ахмедқызы

Комиссия мүшелері – Бектенова Дана Нұртайқызы, Станбекова Анар Хамитқызы, Шаяхметов Бауыржан Тұрлығазыұлы, Бектібаева Шамшырақ Сұлейменқызы, Құрбаналиева Жадыра Жиенғалиқызы, Санымбаева Жанат Елеусізқызы, Хатран Ерболат, Жолаев Лоян Шарипұлы.

 

№ 124 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі № 320, Есік гуманитарлық-экономикалық колледжі, тел.73232.

Комиссия төрағасы – Баймұханова Сәуле Ақылбекқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Усенбаева Загира Усенбайқызы

Комиссия хатшысы – Құрманғалиева Құралай Женісқызы

Комиссия мүшелері – Дүйсенбеков Мадияр Сұлтанбекұлы, Мырзабеков Қуаныш Сеилбекұлы, Калачевская Марина Сергеевна, Омарова Сабина Аслановна.

 

№ 125 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Есік қаласы, Марат Абдошұлы Ысқақ көшесі № 86, «Алатау Жарық Компаниясы» акционерлік қоғамының Есік аудандық электр жүйелерінің әкімшілік ғимараты, тел.70009.

Комиссия төрағасы – Абикенова Аима Ақылбекқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Талқанбаев Айдар Әділбайұлы

Комиссия хатшысы – Құрманғалиева Айнұр Асанқызы

Комиссия мүшелері – Шарымбаева Құндыз Талғатқызы, Ахметова Алтынай Асылбекқызы, Алиева Тели Исмаиловна, Иманбекова Әлия Мұратқызы.

 

№ 126 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Есік қаласы, Алматы көшесі № 37, Қаныш Сәтпаев атындағы орта мектебінің фойесі, тел.76572.  

Комиссия төрағасы – Сагидуллаева Римма Смағұлқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Жораев Құралбай Мұсаұлы

Комиссия хатшысы – Атекеева Бейбитхан Кенесбайқызы

Комиссия мүшелері – Құдабаева Аида Ерболқызы, Ким Елена Игнатьевна, Сұлейменова Беқарыс Бейбітұлы, Мырзағали Азамат Талғатұлы.

 

№ 127 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Есік қаласы, Астана көшесі № 1, Қазақстан Республикасы Ішкі Істер министілігі Төтенше жағдайлар комитеті «Қазселденқорғау» мемлекеттік мекемесінің «Алматы облыстық пайдалану басқармасы» филиалының Есік өндірістік-пайдалану бөлімінің ғимараты, тел.75585.         

Комиссия төрағасы – Молдасынов Қанат Мұқанұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Рустамбекова Жанар Мырзағалиқызы

Комиссия хатшысы – Түзелбекова Таджигүл Сейтжанқызы

Комиссия мүшелері – Желдибаева Раушана Бақытқызы, Чонкиева Жанар Амандыққызы, Нұралиев Мұхамеджан Құдайбергенұлы, Толембаева Айман Жақсылыққызы, Нурбекова Руфина Абдимажитовна, Мустапаев Талғат Елубайұлы.

 

№ 128 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Есік қаласы, Райымбек батыр көшесі № 44, Райымбек атындағы орта мектебінің спорт залы, тел.41629.    

Комиссия төрағасы – Умарова Құнсая Бегдиловна

Комиссия төрағасының орынбасары – Байбосынова Рима Рахимқызы

Комиссия хатшысы – Арымбек Жадра Манарбекқызы

Комиссия мүшелері – Масимгазиева Айкен Баймолдақызы, Чавенова Бибигүл Аблакимқызы, Беденова Жанна Серікқызы, Құсайынова Сара Омарқызы.

 

№ 129 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі № 231, Р. Тоқатаев атындағы орта мектебінің спорт залы, тел.40522.    

Комиссия төрағасы – Кутелова Қарлығаш Советқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Турлиева Әйгерім Құрманақынқызы

Комиссия хатшысы – Абенова Балауса Мұратбекқызы

Комиссия мүшелері – Аюпова Гульбустан Имерджановна, Примбетов Асылбек Қалбайұлы, Абдрахманова Гүлнәз Асқарбекқызы, Ибрагимова Роза Қамалдинқызы.

 

№ 130 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Есік қаласы, Алматы көшесі № 37, Қаныш Сатпаев атындағы орта мектебінің кіші спорт залы, тел.76028.      

Комиссия төрағасы – Мұқашев Бекнұр Дүйсенұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Мамай Бақыткүл Асылбекқызы

Комиссия хатшысы – Искакова Райгүл Нұрсапақызы

Комиссия мүшелері – Байташов Рашид Аманкелдіұлы, Жантұрғанова Құралай Тұрлыбайқызы, Омарова Самал Ербосынқызы, Жужнева Айнаш Кенжеғалиқызы, Кенжибаева Әйгерім Жалғасбекқызы, Жораева Сауле Туғанбекқызы, Ақаев Мұрат Тлепбердіұлы, Несіпқұлова Бекзат Нұрғалыққызы.

 

№ 131 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі № 138 а, жеке меншік гуманитарлық гимназиясы, тел.42518.   

Комиссия төрағасы – Бондаренко Оксана Даниловна

Комиссия төрағасының орынбасары – Смағұлова Базаркүл Садыханқызы

Комиссия хатшысы – Хожанова Камила Абайқызы

Комиссия мүшелері – Сайлибаев Нұрлан Абдықалықұлы, Байтуова Айнаш Бейсенбайқызы, Жұсупова Ақмаржан Абдуғаниқызы, Шекербек Мөлдір Жансеитқызы.

 

№ 132 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Ават ауылы, Абылай хан көшесі нөмірсіз, Мәдениет үйі, тел.64279.        

Комиссия төрағасы – Нұрқасымова Айгүл Алдибайқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Зейтенова Гүлнара Қадырбекқызы

Комиссия хатшысы – Бектенова Дина Сайдахметқызы

Комиссия мүшелері – Имрамзиева Санам Рахметовна, Елибакиев Ахмет Мухамедович, Знаудинова Шамшинур, Ноқабаева Жанна Жұмабайқызы, Рахманкулов Талатжан Махмутович, Сәрсенбаева Үлмекен Идаятқызы, Теипова Зухрабуви Махмудовна, Байбориева Бұлбұл Ерғалиқызы.

 

№ 133 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Ақши ауылы, Бөлек батыр көшесі № 47, Ақши орта мектебі, тел.22236.        

Комиссия төрағасы – Жошыбаева Салтанат Сағатқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Егімбаева Айғаным Саудашқызы

Комиссия хатшысы – Базарова Жангүл Мадалимқызы

Комиссия мүшелері – Сұлейменова Нұргүл Тоқанқызы, Жанаева Лязат Сұлейменқызы, Талдыбаева Назым Сыдықжанқызы, Торпакова Ақмарал Қайратқызы, Алмаганбетов Ақан Төребекұлы, Абдыманапов Біржан Еркінұлы, Тлепбергенов Оразбек Сатыбалдыұлы, Тлеугулова Толқын Тукетайқызы.

 

№ 134 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Ақши ауылдық округінің Қайрат ауылы, Түрікпен көшесі № 4, Қайрат негізгі орта мектебі, тел.27564.     

Комиссия төрағасы – Сарымбаев Ербол Дүйсенұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Оралбайқызы Салтанат

Комиссия хатшысы – Алиева Гүлжан Оразбайқызы

Комиссия мүшелері – Байназаров Дәурен Биболсынұлы, Қалдықабақова Әсем Айтұғанқызы.

 

№ 135 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қазатком ауылы, Ошақбай көшесі № 13, Қазатком негізгі орта мектебі, тел.27552, 27510.        

Комиссия төрағасы – Нұрғожаева Ляззат Нұрмұханқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Ақбиюмов Бейбіт Жұмабекұлы

Комиссия хатшысы – Сәрсенбаева Сымбат Утеғалиқызы

Комиссия мүшелері – Мырзағали Гүлнұр Жамбылқызы, Утешов Ади Нүсіпбайұлы.

 

№ 136 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қызылшарық ауылы, Мақсұтов көшесі № 15, М. Әуезов атындағы орта мектебінің фойесі, тел.77591.  

Комиссия төрағасы – Чадамбаева Бақыт Тындыбаевна

Комиссия төрағасының орынбасары – Мұхатжанов Нұранбек Биғалиұлы

Комиссия хатшысы – Тлисова Сандуғаш Жексенқызы

Комиссия мүшелері – Сәкенқызы Нәзерке, Каткенова Меруерт Сұлтанқызы, Азнабакиева Хелчам Хамражановна, Байсадыков Қожағали Имашұлы, Кебекбаев Ерболат Абдуалиұлы, Ашимова Айнаш Абилқанқызы.

 

№ 137 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қызылшарық ауылы, Мақсұтов көшесі № 15, М. Әуезов атындағы орта мектебінің спорт залы, тел.77591.    

Комиссия төрағасы – Тохтахунова Тыллабуви Маваевна

Комиссия төрағасының орынбасары – Нүпбаева Роза Теміржанқызы

Комиссия хатшысы – Жаугашев Нұрахмет Досмағамбетұлы

Комиссия мүшелері – Қопашева Гүлмира Жақажанқызы, Байғоджаева Эльмира Мұратқызы, Рақышова Майра Ботанқызы, Ержанова Гүлнүр Ахметжанқызы.

 

№ 138 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Асы ауылдық округінің Қайрат ауылы, Ж. Салиева көшесі  № 2, И. Саттаров атындағы орта мектеп, тел.50651.    

Комиссия төрағасы – Мерупов Азимжан Хакиевич

Комиссия төрағасының орынбасары – Имрамзиев Ришат Нурахунович

Комиссия хатшысы – Мақұлбекова Әсел Омарқызы

Комиссия мүшелері – Джаппарова Назигуль Нурахметовна, Асылхан Маулен Нұржақыпұлы, Бақтыбай Меруерт Аміржанқызы, Кебиров Дильмурат Аблимитович.

 

№ 139 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Жаңашаруа ауылы, Т. Одаманова көшесі нөмірсіз, Жаңашаруа орта мектебі, тел.50435.  

Комиссия төрағасы – Абитқожаева Шайнур Алиханқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Сағынбаева Гүлмира Айтбекқызы

Комиссия хатшысы – Байұзақова Гүлмира Сеипилқызы

Комиссия мүшелері – Қалиақбаров Нұрлан Тұрғанұлы, Мамесейтова Алмагүл Абелқанқызы.

 

№ 140 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Асысаға ауылы, Қ. Үшбаев көшесі нөмірсіз, Мәдениет үйі, тел.50584.        

Комиссия төрағасы – Сарсембаев Дәурен Ауесқанұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Журынбаева Анар Алахышқызы

Комиссия хатшысы – Багаева Шынар Жақсылыққызы

Комиссия мүшелері – Қанат Ақерке Еркінқызы, Шаршамасова Әлия Қыдрашқызы, Нұрбеков Ұзақ Алмасайұлы, Мухияева Жазира Ақбаржанқызы.

 

№ 141 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Балтабай ауылы, Мектеп көшесі нөмірсіз, Балтабай орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.50346.     

Комиссия төрағасы – Қалиева Бахтылы

Комиссия төрағасының орынбасары – Даутова Әсел Рахымжанқызы

Комиссия хатшысы – Бытова Вера Евгеньевна

Комиссия мүшелері – Қойлюбаева Сауле Қосалықызы, Сұлейменов Ұлан Сланұлы, Калина Лейда Досановна, Стенькин Сергей Николаевич, Қойлюбаева Гүлнәр Сұлтанғазықызы, Пазушкина Нина Ивановна.

 

№ 142 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Бірлік ауылы, Мелиораторная көшесі № 1, Үлкен Алматы Каналы учаскесінің кеңсесі, тел.50442.

Комиссия төрағасы – Дарменов Мырзағали Айтбекұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Қадырова Бибинұр Акиевна

Комиссия хатшысы – Озатқызы Меруерт

Комиссия мүшелері – Оскенбаева Эльмира Шынасылқызы, Мұхамедилова Айгүл Мұхаметқалиқызы.

 

№ 143 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Ақтоғай ауылы, Школьная көшесі № 1, Еңбек орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.22386.     

Комиссия төрағасы – Есенбаева Аида Рустамқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Қонысбаева Мейрамгүл Асылбекқызы

Комиссия хатшысы – Армеева Татьяна Сергеевна

Комиссия мүшелері – Абдрахимова Гульвира Турсуновна, Талқанбаева Нұржанат Ақынжанқызы, Камалова Рахатбуви Рахимжановна, Хусаинов Ташмухамед Турсунович.

 

№ 144 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Өрнек ауылы, Жарылқап көшесі № 26, Өрнек бастауыш мектебі, тел.24671.        

Комиссия төрағасы – Жексебаева Гаухар Жетегенқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Теляшева Модянгуль Тургановна

Комиссия хатшысы – Қайынбекова Қарлығаш Оспанқызы

Комиссия мүшелері – Бейсебеков Мұхіт Нагимжанұлы, Нұрелбаев Ермек Садуақасұлы.

 

№ 145 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Ақбастау ауылы, Центральная көшесі № 15, Ақбастау орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.22149.       

Комиссия төрағасы – Дихамбаев Құмысбек Қасымтайұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Мерзағұлова Маржан Жылқыбайқызы

Комиссия хатшысы – Омарова Галина Аркеновна

Комиссия мүшелері – Сардаров Сулейман Азизович, Надырова Азиза Азизовна, Абдрахманова Гульмира Бахардиновна, Баймұхамедов Бексұлтан Қуанышұлы.

 

№ 146 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Күш ауылы, Ленин көшесі № 1, «КОРПОРАЦИЯ Алмалы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің «Қарашеңгел аңшылық шаруашылығы» № 5 филиалының ғимараты, тел.27413. 

Комиссия төрағасы – Лихачев Руслан Сергеевич

Комиссия төрағасының орынбасары – Шолпанбаев Ернар Нұрланұлы

Комиссия хатшысы – Нұрақов Ерік Қалтайұлы

Комиссия мүшелері – Розбакиев Алимжан, Филимонова Марина Александровна.

 

№ 147 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Бөлек ауылы, Достық көшесі нөмірсіз, М. Горький атындағы орта мектеп, тел. 57359

Комиссия төрағасы – Керімбекова Әйгүл Тлебалдиевна

Комиссия төрағасының орынбасары – Омірзакова Гүлмира Набиевна

Комиссия хатшысы – Тоқтарбекова Салтанат Жанатбекқызы

Комиссия мүшелері – Қабдуалиева Назгүл Нұрмұқашқызы, Солодовник Татьяна Александровна, Қойшыбаева Зоя Отызбайқызы, Элбаева Айбөлек Жақсылыққызы, Гулиева Лейла Жамаловна, Балыбердина Ұлбосын Садыққызы.

 

№ 148 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Әймен ауылы, Ленин көшесі № 225, Әймен орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.21057.

Комиссия төрағасы – Қожақова Анар Нұрланқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Саитов Руслан Идрисжанович

Комиссия хатшысы – Абдиева Соня Махметовна

Комиссия мүшелері – Мустапаева Злиха Османқызы, Хишманов Алисултан Зульфикарович, Алжанов Габиден Алмасұлы, Хаджиева Дельшо Хаджиевна.

 

№ 149 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қарасай ауылы, Гагарин көшесі № 1, Абай атындағы орта мектеп, тел.57649.

Комиссия төрағасы – Бердалиев Нұрлан Тұрмаханұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Абдиева Телли Махметовна

Комиссия хатшысы – Мұхамедиева Ботакөз Ескермесқызы

Комиссия мүшелері – Мамедова Тахмина Шахвалатовна, Мамедова Ханимзар Ансаровна, Мирзаева Судрат Каримовна, Джапарова Гулистан Тапуржаевна.

 

№ 150 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Бәйдібек би ауылы, Балағозов көшесі № 2, Н. Островский атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.56332.

Комиссия төрағасы – Алимжанова Бақыткүл Ақанқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Язовских Татьяна Васильевна

Комиссия хатшысы – Омаров Бихасым Давлетжанович

Комиссия мүшелері – Салимбаева Светлана Қарғабайқызы, Женсикбаева Эльвира Абдыкерімқызы, Телтаев Ержан Берікұлы, Батырханова Мұғалима Нұрмұхаметқызы, Алдажарова Ғайни Бухарбайқызы, Жұмаханова Мақпал Егінбайқызы.

 

№ 151 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Бәйдібек би ауылы, М. Байболов көшесі № 244, Т. Әубәкіров атындағы орта мектеп-мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.26337.

Комиссия төрағасы – Шанбаев Нұрдыгүл Қасенұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Байбосынова Эльмира Даутбекқызы

Комиссия хатшысы – Тайсариева Балауса Нұржанқызы

Комиссия мүшелері – Самбетова Гүлзат Бимолдақызы, Бошугулова Зинахан Қырғызбайқызы, Алимқұлова Мария Алиасқарқызы, Қырғызбаева Гүлнәр Болатқызы, Сегізбаева Диана Арманқызы, Әлімжанов Елдос Абайұлы.

 

№ 152 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Бәйдібек би ауылы, М. Байболов көшесі № 17, «ЭкоАгроПродукт» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кеңсесі, тел.56543.

Комиссия төрағасы – Тасирова Гулистан Рахимқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Серікбаева Айнұр Аманкелдіқызы

Комиссия хатшысы – Кожахметова Шолпан Жақсыбекқызы

Комиссия мүшелері – Исаева Гүлнәз Алдабергенқызы, Ахметова Бибинұр Накенқызы, Қуныпияева Мария Дүйсенқызы, Қанаев Марат Нұрланұлы, Адыков Ғани Алқожаұлы, Төлеген Жадыра Саматқызы.

 

№ 153 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Жаңашар ауылы, П. Кузиев көшесі № 69, Т. Рысқұлов атындағы орта мектебінің акт залы, тел.28520.

Комиссия төрағасы – Сақалова Майнура Төлегенқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Бабықпаева Райгүл Анетқызы

Комиссия хатшысы – Қасенова Жұлдыз Әділқызы

Комиссия мүшелері – Мурзабаева Гульнара Тургановна, Дүйсенбаева Толғанай Сапарбекқызы, Екебаева Жанат Құлжабекқызы, Адамбекова Айсулу Дүйсенқызы, Балахан Жазира Тлеубекқызы, Ушурбакиева Замира Ануаровна, Кульбаева Айгуль  Ниязовна, Еламанова Жадыра Болатбекқызы.

 

№ 154 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Жаңашар ауылы, П. Кузиев көшесі № 69, Т. Рысқұлов атындағы орта мектебінің спорт залы, тел.28520.

Комиссия төрағасы – Джилкибаева Рымкен

Комиссия төрағасының орынбасары – Тюльбаева Айнура Калмухамбетқызы

Комиссия хатшысы – Илахунова Захидам Нурулламовна

Комиссия мүшелері – Ашимбай Асқар Талипұлы, Құсаева Әсемгүл Орынбасарқызы, Нұрсатова Индира Талғатқызы, Жолдасбаева Еркеш Исағалиқызы.

 

№ 155 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Космос ауылы, Школьная көшесі № 13, І. Жансүгіров атындағы орта мектеп–мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.25148.

Комиссия төрағасы – Азимбаева Алтын Тулинқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Жакежанов Сырым Мухатұлы

Комиссия хатшысы – Зауренбекова Гүлмира Бауыржанқызы

Комиссия мүшелері –  Тойшыбек Сұңғат Сәрсенбайұлы, Абдуваитов Қайрат Садықұлы, Мысаев Мұрат Нақысбекұлы, Амантаева Сауле Тлеуқабылқызы.

 

№ 156 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Базаркелді ауылы, Центральная көшесі № 33, Базаркелді бастауыш мектебі, тел.24478.

Комиссия төрағасы – Шаянбаева Назерке Чакизатовна

Комиссия төрағасының орынбасары – Сурин Николай Владимирович

Комиссия хатшысы – Аксенова Марина Валерьевна

Комиссия мүшелері –  Бабыкпаев Арыстан Төлегенұлы, Лавьяева Гулшат Союзбекқызы.

 

№ 157 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Ащыбұлақ ауылы, А. Бубенцов көшесі 1 б,                       А. Н. Бубенцов атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.27890.

Комиссия төрағасы – Қожапасов Дауленхан Қабылұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Қаңлыбаева Рахима Мамашқызы

Комиссия хатшысы – Муслимова Кемеш

Комиссия мүшелері –  Жатыкбаева Гуля Утегенқызы, Қожабекова Забира Қашқарбаевна, Труспаев Ермек Өтегенұлы, Қошқынбаева Гүлмира Асанқызы.

 

 

 

№ 158 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қазақстан ауылы, Ж. Қайыпов көшесі № 8, Ж. Қайыпов атындағы орта мектеп, тел.79695.

Комиссия төрағасы – Орынбаева Шарифат Жантайқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Байдавлетова Майрагүл Мырзабайқызы

Комиссия хатшысы – Алиева Илтай Дуалбекқызы

Комиссия мүшелері –  Шахкөзова Райхан Мамытқызы, Мусина Әйгүл Абуқызы, Шахфендр Фатима Алымжановна, Исабекова Альбина Нүсіпбекқызы, Танабай Данагүл Қуанышқызы, Салжанова Динара Тохтымұхамедқызы, Ашимбаева Гаухар Баяхметқызы, Тюпеева Ақмарал Қусайынқызы.

 

№ 159 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Ж. Қайыпов ауылы, М. Мәметова көшесі № 26, Қазақстан орта мектебі, тел.79628.

Комиссия төрағасы – Молдабекова Нұргүл Сманқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Оразов Орынбасар Асанбайұлы

Комиссия хатшысы – Жиделиева Лаура Тоқтасынқызы

Комиссия мүшелері –  Алиев Жұмақадыр Қалкенұлы, Акибекова Қарақат Серікбайқызы, Кеңесбаева Қарлығаш Жақанқызы, Алқожа Рахат Ибрайұлы.

 

№ 160 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қаражота ауылы, А. Иманов көшесі № 20,  Б. Момышұлы атындағы орта мектеп, тел.51038.

Комиссия төрағасы – Пірімқұлова Аминахан Бабаханқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Қайрашева Казифа Ильясқызы

Комиссия хатшысы – Абитинова Ляззат Бактыбайқызы

Комиссия мүшелері –  Ержұма Еңлік Айтқожақызы, Қойшыбай Қамшат Қойшыбайқызы, Тумаева Сара Қаматайқызы, Тоқмолдаев Айдын Серікұлы.

 

№ 161 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Сарыбұлақ ауылы, П. Вихрев көшесі № 11, Сарыбұлақ орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.51069.

Комиссия төрағасы – Ерғожаева  Тоғжан

Комиссия төрағасының орынбасары – Бекова Аида Мұратқызы

Комиссия хатшысы – Жұлдыбаева Айнұр Нұрланқызы

Комиссия мүшелері –  Қосалиева Қарлығаш Иманбекқызы, Жұмаханова Айнұр Абдуалиқызы, Ботабаева Бақыткүл Жұмағалиқызы, Әбікен Бауыржан Советұлы.

 

№ 162 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Ақтоған ауылы, Абай көшесі № 31, Ақтоған орта мектебі, тел.51153.

Комиссия төрағасы – Сумазова Хачиз Авдуллаевна

Комиссия төрағасының орынбасары – Божбанов Дәурен Наурызбайұлы

Комиссия хатшысы – Исмагулова Роза Тұрғынбайқызы

Комиссия мүшелері –  Чуваева Мадина Аданқызы, Жоламан Айдана Нұрланқызы.

 

№ 163 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қаракемер ауылы, А. Тастанбеков көшесі № 11, Қ. Орымбетов атындағы орта мектеп, тел.49068.

Комиссия төрағасы – Қалықова Шара Өмірханқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Байтұлақова Айкенже Байтұлаққызы

Комиссия хатшысы – Манекенова Ақбота Нұрланқызы

Комиссия мүшелері –  Балтешов Бекжан Асылбекұлы, Маймирова Әйгүл Нұрпеисқызы, Тұрғымбаева Бақыткүл, Мырзабай Данегүл Тұрсынқызы, Саманбетова Роза Зейкенқызы, Байжұмашев Санжар Тұрғынбекұлы.

 

№ 164 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қаракемер ауылы, № 6654 әскери бөлімшесінің клубы, тел.49072.

Комиссия төрағасы – Мунтинов Берік Ербұланұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Полозов Константин Михайлович

Комиссия хатшысы – Жұмашева Қалия Рысбекқызы

Комиссия мүшелері –  Абишев Бақытжан Кенжебайұлы, Сұлейменов Нұржан Нұрсафаұлы.

 

№ 165 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қаракемер ауылы, А. Тастанбеков көшесі № 5, Мәдениет үйі, тел.49037.

Комиссия төрағасы – Махаметкеримова Фарида Байғанинқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Лазгиев Мурат Ахметович

Комиссия хатшысы – Толумбекова Салтанат Сәрсенбайқызы

Комиссия мүшелері –  Дюсупов Бауыржан Салимұлы, Қабылбекова Гүлжанат Бақтыбайқызы,Әлімжанова Панаркүл Манғазқызы, Ашимова Қуанышкүл Полатқызы.

 

№ 166 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдыбұлақ ауылы, Жаманғараев көшесі нөмірсіз, Талдыбұлақ орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 21106.

Комиссия төрағасы – Юнусова Алима Аштайқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Иманбаева Жанар Бекетқызы

Комиссия хатшысы – Жүніс Назкен Маратқызы

Комиссия мүшелері –  Нұрғожаева Света Сапанқызы, Килибаева Қуаныш Қалиқызы, Жаңғабылова Замзагүл Байжанқызы, Алиева Асиба Сабировна.

 

№ 167 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Достық ауылы, Т. Әубәкіров көшесі № 103, А. Бертаева атындағы орта мектеп, тел. 74506.

Комиссия төрағасы – Мухалиева Жанар Маликқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Самиев Бахтияр Ауытжанұлы

Комиссия хатшысы – Иманғазы Самал Бақбергенқызы

Комиссия мүшелері –  Тохтиев Алимжан Абдулжанович, Адилова Нұргүл Текесбайқызы, Стамжанова Раушан Нақысбекқызы, Исабекова Мереке Эрланқызы, Асимова Рахилям Алимжановна, Садирова Реханбуви Теииповна, Пархатова Мухаббат Адилжановна, Нұрғазиев Джанибек Сәрсенбекұлы.

 

№ 168 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қаратұрық ауылы, Калинин көшесі № 11, А. Саттаров атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 75136.

Комиссия төрағасы – Амилова Чимангул Махаметовна

Комиссия төрағасының орынбасары – Розахунова Мукадас Нурумжановна

Комиссия хатшысы – Шорманова Сағын Есболқызы

Комиссия мүшелері –  Қаптагаева Назира Чатанқызы, Манапов Арслан Арминович, Юсупов Садыржан Сабирович, Мурадилов Мусажан Именжанович, Саттаров Дилмурат Рахмидинович, Қабылова Гүлсара Сабырқызы, Рахметжанова Эльмира Өмірәліқызы, Есперова Айша Нүсіпқанқызы.

 

№ 169 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Ащысай ауылы, Шоқан Уәлиханов көшесі нөмірсіз,               Ш. Уәлиханов атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 73321.

Комиссия төрағасы – Қойайдаров Нұркен Ыдырысұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Сыдықов Қайрат

Комиссия хатшысы – Мыхметова Бақыткүл Қонысбайқызы

Комиссия мүшелері –  Садыбеков Рұслан Анарбекұлы, Абеуова Мария Бекенқызы, Сейдахметов Серік Қанайбекұлы, Жанғазиев Самат Қанатұлы, Нұрсалиева Айнагүл Еркінбекқызы, Нағашбекова Мадина Ақбергенқызы.

 

№ 170 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Тауқаратұрық ауылы, Самсыбеков көшесі № 1, С. Аманжолов атындағы орта мектеп, тел. 51399.

Комиссия төрағасы – Багаева Бағила Даукенқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Мырзабекова Тоғжан Тұрсынқызы

Комиссия хатшысы – Рабилова Гульнар Жылгельдиевна

Комиссия мүшелері –  Қасенов Ерлан Мұратбекұлы, Дауталиева Мейргүл Байғайпқызы, Идрисова Анар Нұрқасымқызы, Жасыбаев Ернат Мадерханұлы.

 

№ 171 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Көктөбе ауылы, Нұрманбетов көшесі № 55 а, Көктөбе орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 74087.

Комиссия төрағасы – Талқамбаева Айжан Жақыпбекқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Мукушева Раиса Таспалқызы

Комиссия хатшысы – Шерғанакова Шынар Қарабекқызы

Комиссия мүшелері –  Асабаева Айымкүл Тұрғынқызы, Махамбетова Күмісай Саатбайқызы, Кушкинбаева Жаныл Қалыбайқызы, Көбейсинова Әйгерім Парахатқызы.

 

№ 172 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Көктөбе ауылы, С. Сейфуллин көшесі № 5, «Айгөлек» балалар бақшасы, тел. 74090.

Комиссия төрағасы – Дарқанбаева Жанар Қалибекқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Нұрмағанбетова Жазира Нұртайқызы

Комиссия хатшысы – Черкешбаева Құралай Серсенғаянқызы

Комиссия мүшелері –  Матайбаев Ардақ Нұрғазыұлы, Жақыпова Майра Қадырбайқызы, Миталипова Фарида Савердиновна, Бадалов Тофик Ильмиевич.

№ 173 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қызылжар ауылы, Т. Естемесов көшесі № 21, Көктөбе ауылдық кітапханасы, тел. 52336.

Комиссия төрағасы – Балтабаева Индира Жұмабекқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Асбенова Айман Тоққожақызы

Комиссия хатшысы – Құдайбергенова Қарлығаш Махмутқызы

Комиссия мүшелері –  Тортаева Ғалия Дауленқанқызы, Кененбаев Нұрбол Бекмұратұлы, Байсеитова Ақмарал Шугаевна, Аллажаров Айдар Нұрболатұлы.

 

№ 174 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қызылжар ауылы, Жандосов көшесі нөмірсіз, Ораз Жандосов атындағы орта мектеп, тел. 52339.

Комиссия төрағасы – Абдрахманов Бақытбай Абдрасылұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Жылгелдиева Нұрсара Ахметкерімқызы

Комиссия хатшысы – Смаилова Шолпан Нұрахманқызы

Комиссия мүшелері –  Тұрғумбекова Әйгерім Нұраханқызы, Алиев Алихан Шамшатович, Нұрахман Абзал Қайратұлы, Едігеева Гүлмира Тұрғанбекқызы.

 

№ 175 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Төле би ауылы, Ленин көшесі № 22, Төле би атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 53665.

Комиссия төрағасы – Искаков Қази Нағашыбайұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Мамирова Парида

Комиссия хатшысы – Ақмұратова Ақшолпан Төленқызы

Комиссия мүшелері –  Рахымбаева Әлия Жұртбайқызы, Құдайбергенова Набира Сарсенбайқызы, Аюпова Галина Арсентьевна, Құрманова Зауре Бүкенқызы.

 

№ 176 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Алмалы ауылы, Шорманов көшесі № 2, И. Шорманов атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 59385.

Комиссия төрағасы – Даулетова Майгүл Көпжасарқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Аманбаев Жақсыбек Омарбекұлы

Комиссия хатшысы – Мұсабекова Назерке Әбдіманапқызы

Комиссия мүшелері –  Дюсембиева Қамаш Серікқызы, Алдажарова Феруза Ескалиқызы, Тұрсымұратова Гүлжайна Дүйсенқызы, Бакиев Ислам Нурахметұлы.

№ 177 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қорам ауылы, Зарватов көшесі № 46, Қорам орта мектебінің спорт залы, тел. 76481.

Комиссия төрағасы – Жошыбаев Қанат Сағатұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Қасенов Бахтияр Шайдахметұлы

Комиссия хатшысы – Қыдырбаева Күлзира Құрманғалиқызы

Комиссия мүшелері –  Тлепбергенов Самат Сатыбалдыұлы, Үмбеталиев Бақкелді Саясатұлы, Абдықалықова Күлбаршын Диханбайқызы, Илиев Адилжан Алимжанович, Асылбекова Нұрқаным Сыдықбайқызы, Сосанов Жуман Кошалиевич.

 

№ 178 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қорам ауылы, Зарватов көшесі № 46, Қорам орта мектебінің акт залы, тел. 76481.

Комиссия төрағасы – Сосанов Кошали Халисович

Комиссия төрағасының орынбасары – Итекеева Әйгүл Тұрсынжанқызы

Комиссия хатшысы – Таирова Гухарбанум Хашимовна

Комиссия мүшелері –  Искендирова Рабигуль Махмутовна, Жөнделбаева Назым Жанатқызы, Мұсабекова Самал Орынтайқызы, Тлепбергенов Талғат Мұратұлы, Гуламетдин Арман Гуламетдинұлы, Ережепова Анар Елемесқызы.

 

№ 179 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қырбалтабай ауылы, Ы. Алтынсарин көшесі № 3,                    Ы. Алтынсарин атындағы орта мектеп, тел. 53225.

Комиссия төрағасы – Сендалиев Тұрабек

Комиссия төрағасының орынбасары – Құрымбаева Орынгүл Нұрқалыққызы

Комиссия хатшысы – Өскенбаева Самал Қалмуханқызы

Комиссия мүшелері –  Абдрасилова Ұлжан Нұрілдақызы, Абуханов Егізбай, Бекбосынова Әсем Нұрмұханқызы, Кезбаева Лейла Амиртаевна.

 

№ 180 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Шалқар ауылы, Жамбыл көшесі № 3, Құрөзек негізгі орта мектебі, тел. 24220.

Комиссия төрағасы – Қамышбаева Шолпан

Комиссия төрағасының орынбасары – Тұраров Бақыт Ақанұлы

Комиссия хатшысы – Оразбекова Ақтоты Оразбекқызы

Комиссия мүшелері –  Абуханов Серік Егізбайұлы, Умралиева Гүлжахан Қабылқызы.

№ 181 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Екпінді ауылы, Набережная көшесі № 14, Екпінді негізгі орта мектебі, тел. 20118.

Комиссия төрағасы – Нұрсәлім Айман Мырқасымқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Бедилова Күлжахан Нұржанқызы

Комиссия хатшысы – Ускумбаева Ғаниям Жұмашқызы

Комиссия мүшелері –  Раимбеков Болатхан Асылханұлы, Оспанова Дина Жұманқызы.

 

№ 182 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қайнар ауылы, Ә. Жапеков көшесі № 2/1, Қайнар бастауыш мектебі.

Комиссия төрағасы – Тохетова Ақмарал Алтынбекқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Байбитова Әйгерім Тұрғанбекқызы

Комиссия хатшысы – Темірбекова Төлеухан Иманқұлқызы

Комиссия мүшелері –  Саяқова Гулнүр Закенқызы, Өмірзакова Анар Жанымханқызы.

 

№ 183 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қазтай Ұлтарақов ауылы, Сәтбаев көшесі № 5, Масақ орта мектебі, тел. 43074.

Комиссия төрағасы – Тойбаева Розигуль Шаймерденқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Мамбеткалимова Руслана Жанатқызы

Комиссия хатшысы – Керімқұлова Мираш Шәкіржанқызы

Комиссия мүшелері –  Тохманбетова Дильбар Абдибайқызы, Ақмуллаева Орынкүл Жолдасқызы, Джангазиев Арнұр Тұрғанұлы, Сергебаева Әлия Танатқызы.

 

№ 184 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Нұрлы ауылы, Жангельдин көшесі № 7, Нұрлы орта мектебі, тел. 87084594237.

Комиссия төрағасы – Ақмоллаева Маржан Нұрықсанқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Белғожаева Хатира Бақытжанқызы

Комиссия хатшысы – Жекебаев Асхат Имашұлы

Комиссия мүшелері –  Естемесова Роза Тлеулесқызы, Сатыбалдиева Мерей Ерденқызы, Нүсіпбеков Рұслан Қасымұлы, Баймұханов Нұрлан Құлмұхамбетұлы.

 

 

№ 185 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Бәйтерек ауылы, Школьная көшесі № 51, Әл-Фараби атындағы орта мектебінің спорт залы, тел. 29215.

Комиссия төрағасы – Нұрбаева Гүлмира Жақатайқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Решимова Гүлзира Утебайқызы

Комиссия хатшысы – Шынтаева Рауан Жайлаубекқызы

Комиссия мүшелері –  Мамырбекова Эльмира Ниязқызы, Бекова Ляйля Айтқұрманқызы, Намазбай Әйгерім Қырғызбайқызы, Тоқтаров Алмас Нұртайұлы, Қабылбек Аян Мұратқызы, Күленбекова Динара Ғалымқызы, Нүсіпбаев Мағжан Берікұлы, Тұрсынбекқызы Әйгерім.

 

№ 186 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Бәйтерек ауылы, Школьная көшесі № 51, Әл–Фараби атындағы орта мектебінің акт залы, тел. 29215.

Комиссия төрағасы – Туаршиева Гүлнәр Боранғазықызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Алешина Елена Анатольевна

Комиссия хатшысы – Усербаева Мадина Бақбекқызы

Комиссия мүшелері –  Сегізбаева Гүлнәр Мұхаметкәрімқызы, Дүйсен Дұлат Мұратбекұлы, Қалықбаев Ақан Жақанұлы, Казимир Владислав Иосифович, Базарбаева Дилнара Амантайқызы, Абатбаев Нұрбек Серікбайұлы, Серікжанова Айжан Серікжанқызы, Жұмағазина Ләйла Мағауянқызы.

 

№ 187 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Алға ауылы, Солтанбай Жарықбасов көшесі № 25, Алға орта мектебі, тел. 24270.

Комиссия төрағасы – Алботаев Айдын Игембайұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Надырбаева Шаргия Надыровна

Комиссия хатшысы – Сатыбалдиева Нагима Берікқызы

Комиссия мүшелері –  Құдретбаева Жәмиля Ертлеуқызы, Кәзім Жанар, Құсайынова Мейрамхан, Сағынбаева Маржан Жанатқызы.

 

№ 188 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қойшыбек ауылы, Сәтбаев көшесі № 1, Қойшыбек орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 23042.

Комиссия төрағасы – Төргеев Айдос Рахымжанұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Алпысбаев Ғалым Жанбырбайұлы

Комиссия хатшысы – Сертекова Назым Асқарқызы

Комиссия мүшелері –  Шабинярова Кульшақан, Тукеев Ерболат Аламшаевич.

 

№ 189 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Нұра ауылы, Еспергенов көшесі № 30 а, Мәдениет үйі.

Комиссия төрағасы – Абдихалиева Шарапат Даулетханқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Укибаев Нұрқанат Тұмабекұлы

Комиссия хатшысы – Құлжабекова Балзия Сейтқазықызы

Комиссия мүшелері –  Құрманбаев Ертай Салимжанұлы, Есимова Клара Кемелгожақызы, Садыкова Алтын Маманқызы, Өмірзакова Айнұр Сейтқасымқызы, Рысбакова Дина Серікқызы, Нүсіпақын Мейрамбек Бақытжанұлы.

 

№ 190 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Байсейіт ауылы, Юнус Хамра көшесі № 3, Исмаил Таиров атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталағымен, тел. 72327.

Комиссия төрағасы – Нурхалыков Ильяр Абдухалыкович

Комиссия төрағасының орынбасары – Аблапов Таиржан Акварович

Комиссия хатшысы – Гаитова Гульмира Руслановна

Комиссия мүшелері –  Иминова Шахидам Толятовна, Мусаева Меймангуль Зайнидиновна, Молдабекова Ақмарал Шоханқызы, Османова Уринтбуви Тудахуновна, Нурхалыкова Нигарям Абдулхакимовна, Усманов Глаждин Миргиясович, Тузиябекова Айжан Берікқызы, Гаитова Тохтигуль Ебибулаевна.

 

№ 191 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Бижанов ауылы, Шамсутдин көшесі нөмірсіз, ақын Мұқағали Мақатаев атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 71492.

Комиссия төрағасы – Жарқынбекова Әйгүл Бақтыбайқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Заитова Қарлығаш Жұмабайқызы

Комиссия хатшысы – Исмаилов Бахтияр Курванжанович

Комиссия мүшелері –  Шукурбекова Азимбуви Жумапиевна, Касымова Сажида Алиевна, Абакова Загидам Баратжановна, Жаркенбекова Гүлжан Токенқызы, Қанатұлы Данияр, Исламова Шамшинур Именджановна.

 

 

 

№ 192 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Малыбай ауылы, Жүнісбек Жұмабеков көшесі нөмірсіз, Малыбай орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталағымен, тел. 50720.

Комиссия төрағасы – Балкибекова Дәметкүл Балмахамбетқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Сәрсембаева Сандуғаш Бақытжанқызы

Комиссия хатшысы – Абдримова Арзигүл Зунуновна

Комиссия мүшелері –  Иманалиева Эльмира Ермекбайқызы, Избуллаева Сагатбуви Ахметжановна, Салманов Бекжан Тузелбайұлы, Шыныбеков Мықтыбек Тұрғанбекұлы.

 

№ 193 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Малыбай ауылы, Розыбакиев көшесі № 39 а, Мәдениет үйі, тел. 50419.

Комиссия төрағасы – Бахамов Валедин Шерипович

Комиссия төрағасының орынбасары – Хусаинджанова Зарина Муталиповна

Комиссия хатшысы – Нодерова Дильназ Бахтияровна

Комиссия мүшелері –  Маширова Сагатбуви Рахмединовна, Курбанова Шамшинур Абдуловна, Ильяков Ришат Бахитжанович, Ошурова Гунарям Ашимовна.

 

№ 194 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Саймасай ауылы, А. Байтұрсынов көшесі нөмірсіз,                  А. Байтұрсынов атындағы орта мектебінің – мектепке дейінгі шағын орталығымен акт залы, тел. 36316.

Комиссия төрағасы – Нұрманова Әйгүл Серікқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Нұрсәлімов Бекнұр Ерланұлы

Комиссия хатшысы – Құбесова Светлана Жубатирқызы

Комиссия мүшелері –  Төлебаева Динара Дүйсенбекқызы, Олжабаева Шырын Қабдрашитқызы, Рустамбекова Майгүл, Есімханов Саят Сембайұлы.

 

№ 195 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Саймасай ауылы, А. Байтұрсынов көшесі нөмірсіз,                   А. Байтұрсынов атындағы орта мектебінің – мектепке дейінгі шағын орталығымен спорт залы, тел. 36316.

Комиссия төрағасы – Пірімбаев Шымберген Құлмуратұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Аубакишев Ербол Бауыржанұлы

Комиссия хатшысы – Ыбышова Сандұғаш Тұрғанбекқызы

Комиссия мүшелері –  Рустамбекова Жұлдыз Советовна, Құдайбергенов Ержан Құдайбергенұлы, Абаева Гүлмира Ерланқызы, Елемесова Айкүл Адамбекқызы.

 

№ 196 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Амангелді ауылы, А. Ушуров көшесі № 7, Садыр атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 25324.

Комиссия төрағасы – Далимбаева Кулипа Сейсекеевна

Комиссия төрағасының орынбасары – Жайнакова Ботакөз Дүйсебайқызы

Комиссия хатшысы – Умиржанова Майсам Сатыбалдықызы

Комиссия мүшелері –  Нұрымбетова Дания Болатқызы, Айсаев Курванжан Фиданович, Азнабакиева Жахарбуви Якубовна, Исмаилова Асемгүл Нұрланқызы.

 

№ 197 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Азат ауылы, Школьная көшесі № 10 а, Азат негізгі орта мектебі, тел. 38333.

Комиссия төрағасы – Исмяков Ибрагим Исраилович

Комиссия төрағасының орынбасары – Надырова Халбуби Ясыновна

Комиссия хатшысы – Сайдуллаева Захидам Абдуваетовна

Комиссия мүшелері –  Саметова Зарина Талипжановна, Сабирова Жазира Каригуловна, Рахманова Гульсанам Ашировна, Амзаева Руфина Сервельевна, Молдасан Айбек Әділханұлы, Худайкулова Махирям Лухманакимовна, Джаруллаева Саида Сейтжановна, Ыдырысова Әсел Бақытжанқызы.

 

№ 198 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Азат ауылы, Школьная көшесі 9 г, Азат № 1 орта мектеп, тел. 38246, 38343.

Комиссия төрағасы – Кошаханова Шолпан Шамгуновна

Комиссия төрағасының орынбасары – Ұзақбаева Айнара Имталиповна

Комиссия хатшысы – Карипбаева Светлана Алибековна

Комиссия мүшелері –  Надырова Эльвира Кеиповна, Матрузиева Гузель Муняржановна, Сулиева Зульфия Латыпшаевна, Ордаханова Аида Еркінқызы.

 

 

 

№ 199 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қайназар ауылы, Алматинская көшесі № 71, Шоқан Уалиханов атындағы орта мектеп-мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 37218.

Комиссия төрағасы – Аблайханов Табысхан Татуханұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Худайбердиев Азимжан Махаметович

Комиссия хатшысы – Шатилов Алишер Аблимитович

Комиссия мүшелері –  Арзиев Аюпжан Тохтахунович, Абдрахманова Санам Латиевна.

 

№ 200 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Қайназар ауылы, Алматинская көшесі № 70 б, Мәдениет үйі, тел. 24411.

Комиссия төрағасы – Жанбосынова Райхан Сексенбайқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Кульбаев Даурен Нұрланұлы

Комиссия хатшысы – Садырова Әйгерім Болатқызы

Комиссия мүшелері –  Мұңалбаева Дина Аскерқызы, Оспанова Сара Саденқызы, Оспанова Лазят Касымкановна, Сабазова Раушан Сабырқызы, Зикирьяева Мейраш Изетбекқызы, Қожамбердиев Маликжан Саутұлы, Елибакиева Гунчям Тургановна, Ибдиминова Рашидам Жунусовна.

 

№ 201 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Алматы-Көкпек-Көктал тасжолы, Есік-6,6 шақырымы кіре берісі, «Есік» мемлекеттік тарихи-мәдени қорық-мұражайы, тел. 3069130, 3069243.

Комиссия төрағасы – Төлегенов Туралы Жақсылықұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Амаргазиева Әсел Жақсылықбаевна

Комиссия хатшысы – Мендибаева Жұлдыз Барлыбаевна

Комиссия мүшелері –  Медеубаев Улан Турлығазыұлы, Тегінбаева Майгул Калимбаевна, Құрбанәлі Жазира, Кишикбаева Айжан Кабдикаримовна.

 

№ 202 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Есік қаласы, Жамбыл даңғылы № 21 а, Рахат ауылдық округі № 1 орта мектебі, тел. 79063.

Комиссия төрағасы – Бұқаева Бибигүл Жумаханқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Айтбаев Дұман Даулетханұлы

Комиссия хатшысы – Жанабилова Дариға Әділжанқызы

Комиссия мүшелері –  Мамыров Жаннет Ерғалиұлы, Саурыкова Кулия Сағатбекқызы, Есенова Фариза Тохтарқызы, Абдраймов Бауыржан Нұрланұлы.

 

№ 203 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Рахат ауылы, Құмарова көшесі № 16, Рахат орта мектебі, тел. 30399, 30500.

Комиссия төрағасы – Байшетова Эльмира Акимгалиевна

Комиссия төрағасының орынбасары – Қанаева Айжан Мақсатқызы

Комиссия хатшысы – Еликбаева Жанет Магамедовна

Комиссия мүшелері –  Юсупова Гультаза Сейфуллаевна, Талдыбаева Жұлдыз Саулетжанқызы, Молдақожаев Талип Отынчиевич, Бураханова Рысты Жумашқызы, Өмірзаков Алмас Өмірзакұлы, Рахымжанова Балауса Елеусізқызы.

 

№ 204 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Өрікті ауылы, Новостройка көшесі нөмірсіз, Б. Майлин атындағы орта мектебінің акт залы, тел. 67253.

Комиссия төрағасы – Жолдасова Райхан Мынжасарқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Хабдраш Мая

Комиссия хатшысы – Оразаева Ұлмекен Маратқызы

Комиссия мүшелері –  Баймулдина Гүлнәр Қыркымбайқызы, Калгулов Біржан Қуанышұлы, Молдасинова Ляйля Мухановна, Юсупова Гульятар Сейфулловна.

 

№ 205 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Өрікті ауылы, Новостройка көшесі нөмірсіз, Б. Майлин атындағы орта мектебінің спорт залы, тел. 67253.

Комиссия төрағасы – Мукаева Әйгүл Омарқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Колгулова Зульфия Жумабекқызы

Комиссия хатшысы – Асанбаева Асия Рахметовна

Комиссия мүшелері –  Молдабаев Айдар Ысқақұлы, Шәріпова Зауре Нұрғалықызы, Нұрлыбаев Мамытжан Асқарұлы, Иманбаева Ақмарал Несипбекқызы.

 

№ 206 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Ташкенсаз ауылы, З. Газамов көшесі нөмірсіз, Х. Абдуллин атындағы орта мектеп, тел. 25291.

Комиссия төрағасы – Насирдинова Алма Жүнісбекқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Өтебаев Азамат Бауыржанұлы

Комиссия хатшысы – Имиров Адылжан Касимович

Комиссия мүшелері –  Баратова Самира Тейипжановна, Сапарова Гульжахан Турсуновна, Алиева Шахноза Римжановна, Сабирова Малика Рахимжановна.

 

№ 207 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Баяндай ауылы, Набережная көшесі № 4, Баяндай негізгі орта мектебі, тел. 24118.

Комиссия төрағасы – Хамраева Клара Кировна

Комиссия төрағасының орынбасары – Садырова Гульнара Курвановна

Комиссия хатшысы – Сетямова Рукиям Рахмединовна

Комиссия мүшелері –  Гаитов Турганжан Масимжанович, Есімбеков Азат Шаймағамбетұлы.

 

№ 208 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Құлжа ауылы, Алматинская көшесі нөмірсіз, фельдшерлік акушерлік пункті, тел. 25293.

Комиссия төрағасы – Мамутова Әйгүл Мұхамеджанқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Жұманов Али Алиевич

Комиссия хатшысы – Заитова Мехирнисям Абдрахимовна

Комиссия мүшелері –  Исламов Исмаил Маменович, Мадьярова Жамал Сманқызы.

 

№ 209 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Тескенсу ауылы, Қалдыбаев көшесі № 1, Жамбыл атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 74095.

Комиссия төрағасы – Ыдырысов Махсат Алғожаұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Қанаев Нұрлан Қайымбекұлы

Комиссия хатшысы – Шакиева Санди Шонкибаевна

Комиссия мүшелері –  Ибрагимов Арупжан Ильясович, Шамиева Изятбуви Усеновна, Исахан Жәнібек Қуанышұлы, Қарлыбаева Гүлдана Рыфқатқызы, Сейсенбекова Гүлнәз Нұрбақытқызы, Байжанова Гулистан Гламдуновна, Ашиметова Мөлдір Жайлаубайқызы, Шакенова Арайлым Советқалиқызы.

 

№ 210 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Көлді ауылы, Ғ. Мұратбаев көшесі № 2, Көлді орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 27901.

Комиссия төрағасы – Нұрбекова Саягүл Саймасайқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Нагимбетова Гүлнәр Абжамиевна

Комиссия хатшысы – Қаукер Жарқыналы Қаукерұлы

Комиссия мүшелері –  Есенова Багима Абылқайырқызы, Сейтжан Ғани Қонысбайұлы.

 

№ 211 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Толқын ауылы, Толқын орта мектебі, тел. 27783.

Комиссия төрағасы – Сейсебаева Бибигүл Сарыбайқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Туркменова Галина Сарсенқызы

Комиссия хатшысы – Тоқташова Сапаря Нұрназарқызы

Комиссия мүшелері –  Рахымбаева Марзия Аликанқызы, Садуақасов Мекетай Тұрлынұлы.

 

№ 212 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Түрген ауылы, Д. Қонаев көшесі № 2, Д. А. Қонаев атындағы орта мектеп, тел. 33005.

Комиссия төрағасы – Ахметова Римма Ауесханқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Ескелдиева Индира Абайқызы

Комиссия хатшысы – Тұрарова Құлпынай Жандуллаевна

Комиссия мүшелері –  Бөпетаев Қайрат Шадиұлы, Молдамұратов Байғали Айкелбайұлы, Дәулетова Светлана Қуанышбайқызы, Баймырзаева Лязат Алимжанқызы, Искелдиева Жұлдыз Берікқызы, Сәрсенбаева Миргүл Суртайқызы.

 

№ 213 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Түрген ауылы, Құланаян Құлманбет көшесі № 2, Абыхан Жексембеков атындағы қазақ орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 33007.

Комиссия төрағасы – Шалғымбаева Рысгүл Кокенқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Тажметова Анар Нұрланқызы

Комиссия хатшысы – Құдайбергенова Мөлдір Жанұзаққызы

Комиссия мүшелері –  Кушербаева Жадыра Жақыпбайқызы, Жұбаназарова Нұргүл Жанахметқызы, Рахаев Рамазан Сламжанұлы, Тайбагаров Ерлан Бектемұратұлы, Арыстанбаев Жақсылық Сұлтанмұратұлы, Лимтонов Қайрат Мұқанұлы.

 

 

 

 

№ 214 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Түрген ауылы, Желтоқсан көшесі № 97, Ломоносов атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 33004.

Комиссия төрағасы – Мусина Гүлнәр Байзулина

Комиссия төрағасының орынбасары – Наутаева Жанар Қойшыбекқызы

Комиссия хатшысы – Старцева Ирина Анатольевна

Комиссия мүшелері –  Алимбаева Гүлмира Абдрешовна, Қожамберды Нұрберген Айдарұлы, Манасбаева Ғалия Тұрлыбекқызы, Бегимов Серік Тұрғанұлы.

 

№ 215 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Түрген ауылы, Құланаян Құлманбет көшесі нөмірсіз, Мәдениет үйі, тел. 32002.

Комиссия төрағасы – Далмурадова Айсулу Куванчевна

Комиссия төрағасының орынбасары – Жилгелдиев Қадыр Бақытұлы

Комиссия хатшысы – Ахметова Әсем Нұрланқызы

Комиссия мүшелері –  Ашибаева Гүлбану Абдықадырқызы, Қайратқызы Айдана, Кабдиев Марат Забирович, Нүсіпжанова Эльмира Темірханқызы.

 

№ 216 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Түрген ауылы, Құланаян Құлманбет көшесі № 45 д, ауылдық дәрігерлік амбулаториясы, тел. 34128.

Комиссия төрағасы – Тетроева Жамиля Яхъяевна

Комиссия төрағасының орынбасары – Мамбеткаримова Сәуле Сұлтанбекқызы

Комиссия хатшысы – Шайбекова Айгүл Зияшқызы

Комиссия мүшелері –  Джамешева Айжан Төлеуқызы, Исмайилова Қарлығаш Қалмахаметқызы, Нуспаева Әсел Багабекқызы, Нұрасылов Дидар Сержанұлы.

 

№ 217 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Таутүрген ауылы, Бөркеев көшесі № 3, Таутүрген негізгі орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 31741.

Комиссия төрағасы – Қарбұзов Қуандық Қоджанұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Анарқұлова Гүлнәр Сәрсенқызы

Комиссия хатшысы – Рахымбаева Гүлбану Жұртбайқызы

Комиссия мүшелері –  Бейсембеков Қанат Нұрмухамбетұлы, Дүкенбаев Бекзат Орынбасұлы.

 

№ 218 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Шелек ауылы, Бижанов көшесі № 91, Х. Бижанов атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 24565, 24675.

Комиссия төрағасы – Волокитин Виктор Иванович

Комиссия төрағасының орынбасары – Толыбаева Ғалия Бейсембейқызы

Комиссия хатшысы – Газиева Рукиям Ташмухаметовна

Комиссия мүшелері –  Саутов Махмутжан Идрисович, Бақтыбаева Айжан Арыстанбекқызы, Бакиева Эльмира Камаловна, Нольфина Елена Григорьевна, Валуйская Елена Николаевна, Попова Ирина Сергеевна, Кошлева Ольга Николаевна, Тлекеева Юлия Умаржановна.

 

№ 219 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Шелек ауылы, Илийская көшесі № 12, Әлия Молдағұлова атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 20965.

Комиссия төрағасы – Абдрахманова Жамиля Кенжеханқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Сайдинова Зумрат Тахировна

Комиссия хатшысы – Адылбекова Бақыткүл Даулетбекқызы

Комиссия мүшелері –  Кенжехан Данияр Кенжеханұлы, Алимсейтова Мақпал Аязбайқызы, Дакариева Құралай Алибекқызы, Байсалбек Талғат Абдуллинұлы, Жиеналиева Толғанай Аманкелдіқызы, Наматова Союра Шакировна.

 

№ 220 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Шелек ауылы, Жібек Жолы көшесі № 47, А. Розыбакиев атындағы орта мектеп, тел. 20862.

Комиссия төрағасы – Орынтаева Майра Еркенқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Асылбекова Эльмира Болатқызы

Комиссия хатшысы – Тохтахунова Шахадят Ашимовна

Комиссия мүшелері –  Үмбеталиева Жанар Әділбекқызы, Нұрлыбаева Рая Мұхамедиқызы, Баратова Гульжахрам Турсыновна, Данахунов Нурмахамет Нурхалыкович, Маметов Махамет Саутович, Ашимов Алишер Исейдуллаевич.

 

№ 221 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Шелек ауылы, Қабылов көшесі № 2, Абай атындағы орта мектеп, тел. 21309.

Комиссия төрағасы – Бекқожа Сағымбек Бөрібайұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Батталғазиева Шұға Алтанқызы

Комиссия хатшысы – Адилбекова Гүлжан Даулетбекқызы

Комиссия мүшелері –  Кеңесбаева Әлия Жұмаханқызы, Нүсіпов Айдар Баққожаұлы, Шарғынов Сапаралы Орымбайұлы, Бейсенова Гүлмира Сұлтанқызы, Шукирова Дарика Суиндиковна, Жүнісбаев Нұрқанат Жарқынұлы, Какенова Қуаныш Нұрмагаметқызы, Беков Данияр Бақытжанұлы.

 

№ 222 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Шелек ауылы, Нұрғазин көшесі № 150, Ыбырай Алтынсарин атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталағымен, тел. 20501.

Комиссия төрағасы – Ахметжанова Муслима Мұхаметжанқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Босқынбаев Жанұзақ Өмірзақұлы

Комиссия хатшысы – Міркәрім Маржан Аманкелдіқызы

Комиссия мүшелері –  Құрмамбаева Раушан Мекибайқызы, Сыдық Алмагүл Ерболқызы, Мұханбеков Алдаберген Аюович, Қарақасова Толқын Нұрболатқызы, Абдрахманов Имержан Иминжанович, Баташева Сарсемхан Нұрумқызы, Тойбаева Гүлнәр Рахимқызы, Калгашасов Эльдар Абдурасылұлы.

 

№ 223 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Шелек ауылы, Бокин көшесі № 40, Петр Вихрев атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 21196.

Комиссия төрағасы – Масутов Заур Мовсунович

Комиссия төрағасының орынбасары – Абдрахманова Наиля Исмаилжановна

Комиссия хатшысы – Садирова Розбуви

Комиссия мүшелері –  Якупова Гульназ Тудияевна, Сайфатова Руфина Муратовна, Жүнісбаев Нұрлан Нұркенұлы, Валиева Шерингуль Таджахметовна, Утебаев Жомарт Болатбайұлы, Мусаева Сарқыт Сланғожақызы.

 

№ 224 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Шелек ауылы, Әбдікәрімов көшесі № 14, Т. Кенжебаев атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 26078.

Комиссия төрағасы – Сатқожаева Шара Тұрдықызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Қағазбекова Ұлбосын Қуандыққызы

Комиссия хатшысы – Сұлтанмұрат Салтанат Орысбекқызы

Комиссия мүшелері –  Жұмабекова Дана Ерғалиқызы, Қонқабаев Раман Баймұханұлы, Бектасов Бақытбек Қайыпбайұлы, Бижанова Шолпан Жолдыбайқызы.

 

№ 225 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Шелек ауылы, Нұрғазин көшесі № 2, Шелек Политехникалық колледжі, тел. 20291.

Комиссия төрағасы – Турганов Изимжан Абдикеримович

Комиссия төрағасының орынбасары – Жүніс Айнұр Арманбекқызы

Комиссия хатшысы – Жармұханбет Әсел Серікқызы

Комиссия мүшелері –  Турганова Гозал Касимжановна, Омаров Асхат Мұрадилұлы, Тлесбаев Азамат Нұркелдіұлы, Қалпебай Әйгерім Серікқызы, Ахтямов Адилжан Турсунович, Намазбеков Ринат Жардемұлы.

 

№ 226 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Май ауылы, Парковая көшесі нөмірсіз, М. Мәметова атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 72849.

Комиссия төрағасы – Асылбаева Ұлбике Бикенқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Найзабекова Гүлдана Сейтханқызы

Комиссия хатшысы – Исмаилова Гульмира Исрапуловна

Комиссия мүшелері –  Джаппаров Абдурашид Абдрасулович, Турдиева Бубинур Елахуновна.

 

№ 227 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Шелек ауылы, Әбдікәрімов көшесі № 62 г, Шелек ауылындағы № 1 орта мектеп, тел. 26016.

Комиссия төрағасы – Қырықбай Ардақ Мұхаметжанқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Бақыбаева Салтанат Мұхамадиқызы

Комиссия хатшысы – Төлегенова Базархан Баймұханқызы

Комиссия мүшелері –  Қасқатаева Тұрар, Умбетов Болат Окенұлы, Ұрқұмбаев Мұхіт Нұрғалиұлы, Юсупова Нурдана Ахметовна.